Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Jazda na nartach to dla wielu osób idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Szusowanie po stokach pozwala się bowiem odprężyć i zapomnieć o wszelkich kłopotach. Nie może zatem dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na uprawianie tej dyscypliny sportowej. Jak się do tego odpowiednio przygotować? Na pewno trzeba kupić cały potrzebny sprzęt narciarski. Jednym z ważniejszych elementów są na pewno buty. Czytając poniższy tekst dowiesz się, o czym pamiętać przed wyborem obuwia narciarskiego.
Czytaj więcej
Zima to okres, kiedy bardzo wielu z nas wybiera się na stoki narciarskie. W tym czasie te miejsca przeżywają prawdziwe oblężenie. Nie może to jednak dziwić - w końcu jazda na nartach jest bardzo przyjemna i można w czasie niej się naprawdę zrelaksować. Aby to jednak było w ogóle możliwe potrzebny jest odpowiedni sprzęt. W poniższym wpisie podpowiemy Wam, czym kierować się kupując narty.
Czytaj więcej
Wreszcie upragniona i wyczekiwana od dawna wycieczka w ukochane góry. Na nogach wygodne buty, w plecaku dobra odzież. W pewnym momencie zaczyna padać deszcz. Idziemy dalej - przecież nasze doskonałe wyposażenie poradzi sobie z każdym rodzajem deszczu. Po jakimś czasie nasza kurtka i buty zaczynają jednak przemakać. Jak uniknąć takich przykrych niespodzianek? Wystarczy postawić na środki impregnujące, z pomocą których można zabezpieczyć zarówno buty, jak i kurtki oraz bluzy. Jakie impregnaty wybrać?
Czytaj więcej
Nie trudno jest zachować dobrą formę fizyczną dla kogoś z duszą sportowca. Ale mogą uczynić to także wszyscy ci, którym zależy na zdrowiu i poprawie sprawności. Jedną z obecnie najpopularniejszych dyscyplin każdego amatora sportu jest jogging. Polega on na bieganiu tzw. truchtem z prędkością około 7-9 km na godzinę. Jogging chętnie rozpoczynamy wiosną, kontynuujemy przez lato, natomiast jesienią nasza mobilizacja często jest równa zeru.
Czytaj więcej
Wakacje powoli dobiegają końca. Dla większości to powrót do szkół, pracy i codzienna walka z czasem. Zakorkowane ulice w większych miastach to nie nowość. Rower pozwoli Wam tego uniknąć. Masz szansę nie tylko poprawić kondycję, zadbać o środowisko ale także zaoszczędzić czas i pieniądze.
Czytaj więcej
Osoby, które chcą dbać o formę, a nie lubią ćwiczyć na siłowni, często decydują się na treningi w domu. Niezbędny jest do tego odpowiedni sprzęt. Ćwicząc w domowym zaciszu powinniśmy się zdecydować na zakup orbitreka. To urządzenie pomaga nie tylko utrzymać kondycję, ale również schudnąć. W rozwinięciu podpowiadamy, jak dobrać model orbitreka do naszych potrzeb.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel