SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Deskorolki

( ilość produktów: 11 )

Nasza oferta pełna jest ciekawie zdobionych deskorolek, które swoim oryginalnym kształtem i wzorem sprawią, że jazda na deskorolce stanie się jeszcze przyjemniejsza. Ponadto prezentowane modele cechuje niecodzienna trwałość, ze względu na wysokiej jakości materiały, użyte w procesie produkcji. Posiadane modele są bez wątpienia odpowiedzią na rosnące zainteresowanie skatingiem w naszym kraju. Pragnąc zaspokoić potrzeby naszych Klientów oferujemy deskorolki o różnorodnym przeznaczeniu, począwszy od klasycznych modeli, poprzez deski longboard, skończywszy na deskach typu waveboard.

Deski krótkie - skateboard

Deskorolki klasyczne dostępne w sporti.pl to idealny sprzęt dla każdego. Doskonale nadają się do jazdy rekreacyjnej, a także do wykonywania wszelkiego rodzaju trików. Zapewniamy, że oferowane deskorolki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Deck w większości modeli deskorolek został wykonany z kilku warstw drewna klonowego - niektóre deski mają ich siedem, a inne aż dziewięć. Łożyska zamontowane w deskorolkach klasycznych zapewniają duży komfort jazdy i charakteryzują się dobrą wytrzymałością. Ogromny wybór modeli sprawia, że każdy możne znaleźć deskorolkę wprost stworzoną dla niego.

Deski długie - longboard

Uwielbiacie uczucie prędkości? W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie deska do streetboardingu, czyli tak zwany longboard, który jak sama nazwa wskazuje jest znacznie dłuższy od standardowych desek. Cechy jakościowe tych desek nie ustępują w niczym deskom tradycyjnym, jednak ich budowa zapewnia szybszą jazdę i uniemożliwia wykonywanie wielu tików, które są typowe dla ich krótszych odpowiedników. Ponadto w ofercie naszego sklepu sportowego znajdziecie waveboardy, które doskonale nadają się do surfowania po asfalcie.

pixelpixelpixelpixel