SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Taśmy terapeutyczne

( ilość produktów: 1 )

Taśmy terapeutyczne SpiderTech to nowy, rewolucyjny typ taśmy terapeutycznej, która idealnie sprawdza się w leczeniu typowych urazów sportowych, a także w celu poprawy wyników. Taśmy SpiderTech przydają się w leczeniu m. in. ścięgna Achillesa, zapalenia powięzi podeszwy, problemów z więzadłem krzyżowym i piszczelowy, problemów pleców dolnych, bóli piszczeli oraz wielu innych. 

Jak działa taśma terapeutyczna?

Taśmy terapeutyczne marki SpiderTech są elastycznym, przylepnym materiałem, który składa się z tkaniny bawełnianej i akrylowej warstwy klejącej, aktywującej się przez potarcie po nałożeniu na ciało. W taśmie Kinesiology Tape zastosowano mało drażniący (hypoalergiczny) klej. Ze względu na dobrą przepuszczalność powietrza i cieczy, jak też wersję wodoodporną, opatrunek można nosić nawet kilka dni. Niezwykły wzór falisty Nitto powierzchni klejącej, zapewnia znakomitą przepuszczalność powietrza, co zapobiega powstawaniu podrażnień skóry spowodowanych m. in. potem lub namoczeniem. Dzięki zastosowaniu rozciągliwych materiałów, nie jest ograniczone wykonywanie normalnych ruchów fizjologicznych ciała. Taśmę Kinesiology Tape stosować należy w przypadku problemów fizycznych w trakcie treningu. 

Zalety taśm SpiderTech 

Taśmy terapeutyczne SpiderTech to gotowe wzmocnienia, które doskonale sprawdzą się w każdej dyscyplinie sportu. Linia produktów SpiderTech obejmuje profesjonalnie zaprojektowane, wstępnie przycięte i opakowane plastry terapeutyczne, stanowiące wsparcie dla mięśni i stawów wykonane z oryginalnej taśmy Nitto Denko Kinesiology z Japonii. Do głównych zalet taśm można zaliczyć m. in: Mniej dyskomfortu, Najlepsze przyleganie, Łatwe i szybkie w użyciu, Ulepszona efektywność aplikacji, Standaryzacja opieki, Powtarzalność rezultatów, Ciągła stymulacja terapeutyczna.

pixelpixelpixelpixel