SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dzwonki rowerowe i trąbki

( ilość produktów: 22 )

Zgodnie z przepisami prawa, dzwonek to obowiązkowy element wyposażenia każdego roweru. Dzwonki rowerowe zwiększają bezpieczeństwo rowerzysty na drodze. Stanowią także stylowy dodatek. Wybierając model o oryginalnym designie możesz zapewnić swojemu jednośladowi atrakcyjny wygląd. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór trwałych i praktycznych modeli w konkurencyjnych cenach.

Dzwonki rowerowe - z myślą o bezpieczeństwie

Sygnał dźwiękowy informuje o obecności rowerzysty na drodze lub alarmuje o ewentualnym zagrożeniu. Dzięki niemu bezpieczniej może poczuć się nie tylko rowerzysta, ale też inni uczestnicy ruchu drogowego. Sporti.pl oferuje wysokiej jakości dzwonki do roweru, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Wśród nich znaleźć można zarówno stylowe, chromowane i przyciągające uwagę, jak i małe, lecz generujące głośny dźwięk modele. Polecamy łatwe w montażu i lekkie dzwonki na rower. Wyposażone w uniwersalny chwyt, będą idealne niemal do każdego jednośladu. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć kolorowych i wyróżniających się oryginalnym designem dzwonków rowerowych dziecięcych. Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, posiadają wysoką odporność na uszkodzenia. Dedykowane najmłodszym rowerzystom modele to m.in. dzwonki w postaci zabawnych zwierzątek lub z funkcją lusterka. Taki dodatek z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, ale nie tylko. Dzwonki do roweru dla dzieci to inwestycja w ich bezpieczeństwo na drodze.

Trąbki na rower - alternatywa dla dzwonka

Aby zakomunikować innym swoją obecność na drodze lub ostrzec przed zbliżającym się zagrożeniem możesz wykorzystać nie tylko dzwonek, ale też stylową trąbkę. To fantastyczny dodatek zwłaszcza dla rowerów miejskich, które dzięki niemu zyskają oryginalny charakter. Podobnie jak dzwonki, dostępne w naszej ofercie trąbki rowerowe stanowią źródło głośnego dźwięku, którego nie sposób zignorować. Wystarczy lekko je nacisnąć, by zaalarmować otoczenie. Polecamy zarówno dedykowane rodzicom modele, jak i wyjątkowe trąbki do roweru dla dzieci.Jeśli chcesz wyposażyć swój rower w trwałe i niezawodne akcesoria, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego. Polecamy dzwonki oraz trąbki do roweru od znanych marek, które podniosą poziom Twojego bezpieczeństwa podczas przejażdżki. Nie masz jeszcze rowerowego dzwonka? Nie zwlekaj z jego zakupem. Montaż dzwonka jest obowiązkiem każdego rowerzysty. Wybierz idealny model dla siebie i złóż zamówienie już teraz! Przekonasz się, że zakupy w naszym sklepie to prawdziwa przyjemność!

pixelpixelpixelpixel