Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sporty zimowe - sprzęt naraciarski, snowboard, łyżwy, gogle i inne

( ilość produktów: 136 )


W kategorii sporty zimowe znajdziecie sprzęt najwyższej klasy, który dostarczamy jako dystrybutor najbardziej znanych firm branży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętu i akcesoriów do sportów zimowych. Posiadamy między innymi łyżwy, gogle, narty, ogrzewacze i akcesoria snowboard. Wszystkie wymienione produkty to doskonale wykonany sprzęt, co zapewniły najwyższej jakości surowce zastosowane w procesach produkcyjnych. Świetna jakość, wytrzymałość i niebanalna estetyka – to podstawowe cechy oferowanych przedmiotów. Zachęcamy do śledzenia nowości i bestsellerów w sporti.pl. Tylko u nas, znajdziecie rewelacyjny sprzęt, który doskonale sprawdzi się podczas każdej zimy, gwarantując masę radości i satysfakcji z zakupu. W przypadku ewentualnych wątpliwości, co do wyboru odpowiedniego sprzętu, polecamy skorzystać z opinii naszych Klientów lub z wiedzy naszych wykwalifikowanych pracowników – pomogą i doradzą. Zapraszamy! 

Gogle narciarskie 

W sporti.pl znajdziecie nowoczesne gogle narciarskie dla dorosłych i dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tym przedziale produktowym. Oferowane gogle posiadają elastyczne oprawy wykonane z poliwęglanu, 100% filtr UVA i UVB, wentylację szyb, regulowane taśmy. 

Łyżwy 

W naszej ofercie można dostać również łyżwy do hokeja i łyżwy do jazdy figurowej. Sprzęt jest produkowany przez firmy Spokey, Axer, Signa, Nils oraz wiele innych zaufanych marek. Wszystkie oferowane łyżwy są dostępne w wielu rozmiarach, więc dorośli znajdą u nas coś dla siebie i swoich dzieci. Łyżwy hokejowe są wykonane z dobrej jakości materiałów odpornych na niskie temperatury, a ich budowa gwarantuje pełną kontrolę i stabilność podczas gry. Łyżwy figurowe natomiast charakteryzują się tym, że ich wierzch wykonany jest ze skóry, a płoza ze stali nierdzewnej a system amortyzacji ze specjalnie utwardzonej pianki. 

Ogrzewacze

Ogrzewacze do ciała, palców, stóp i dłoni to skuteczny sposób, by przetrwać mroźną zimę. Przydadzą się każdemu, kto pragnie cieszyć się urokami zimy mimo niskich temperatur. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom ogrzewacze można zabierać ze sobą praktycznie wszędzie – bez problemu mogą zmieścić się nawet w kurtce. Ogrzewacze z oferty sporti.pl przydają się na nartach, łyżwach, snowboardzie, podczas wypadu w góry, a także na kuligu czy też po prostu podczas zabawy na śniegu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

pixelpixelpixelpixel