Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Liczniki rowerowe bezprzewodowe

( ilość produktów: 16 )

Chcesz wiedzieć, jaki dystans udało Ci się przebyć podczas rowerowej wycieczki? Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego liczniki rowerowe bezprzewodowe z pewnością Ci w tym pomogą. Dzięki nim poznasz także swój czas jazdy, wysokość terenu, aktualną oraz średnią prędkość, a często także poziom tętna i ilość spalonych kalorii. Polecamy modele pochodzące od znanych marek, np. Kross, MacTronic, Kellys, Sigma i nie tylko.

Liczniki rowerowe bezprzewodowe - prosty montaż i łatwa obsługa

Decydując się na zakup bezprzewodowego licznika rowerowego, możesz liczyć na nieskomplikowany, błyskawiczny montaż. Aby go przymocować i ustawić, wystarczy kilka chwil. Nie trzeba do tego specjalnych narzędzi ani umiejętności. Brak przewodów, łączących licznik z czujnikiem ułatwia użytkowanie gadżetu i przedłuża jego trwałość. Przewody bowiem często ulegają uszkodzeniu i plączą się.Wygodne w użytkowaniu bezprzewodowe liczniki rowerowe możesz kupić w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Dla zaawansowanych rowerzystów to prosty sposób na szybkie planowanie kolejnych treningów oraz analizę swojej efektywności, a dla amatorów weekendowych przejażdżek - na zaspokojenie swojej ciekawości o przebytym dystansie i czasie jazdy. W naszym asortymencie można znaleźć liczniki rowerowe bezprzewodowe z czytelnym, podświetlanym ekranem. Z łatwością odczytasz z nich dane o swojej prędkości, dystansie czy aktualnym nachyleniu terenu. Na ich wyposażeniu jest także stoper, który pozwoli Ci kontrolować tempo jazdy na wyznaczonych odcinkach.

Bezprzewodowe liczniki rowerowe - wielofunkcyjność i ergonomia

Dostosowany do Twoich potrzeb panel obsługi, łatwe mocowanie i dostęp do licznych funkcji to tylko niektóre z wielu zalet bezprzewodowych liczników na rower. Należy do nich także wyjątkowa trwałość. Polecamy odporne na uszkodzenia modele, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich solidna, wodoszczelna konstrukcja sprawdzi się także przy niesprzyjającej pogodzie i intensywnym użytkowaniu. Liczniki rowerowe bezprzewodowe z funkcją GPS dostarczają rowerzyście informacji o jego położeniu i ułatwią poruszanie po wyznaczonej trasie, bez zbaczania z obranego kursu.Polecamy modele z automatycznym rozpoznawaniem kół, pamięcią wewnętrzną oraz z ładowalną baterią. Sporti.pl oferuje innowacyjne, bezprzewodowe liczniki rowerowe o nowoczesnym designie, które będą znakomicie współgrać z wyglądem Twojego jednośladu. Zyskaj kontrolę nad intensywnością swoich treningów i monitoruj pokonywany dystans. Skorzystaj z naszej oferty i już dziś wybierz najlepszy licznik rowerowy bezprzewodowy dla siebie.

pixelpixelpixelpixel