Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompki ręczne do rowerów

( ilość produktów: 31 )

Piękna pogoda i ciepły wiatr za oknem zachęcają do licznych wypraw na świeżym powietrzu. Wybierając się na wycieczkę rowerową, poza plecakiem i dobrym humorem, musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach dotyczących własnego bezpieczeństwa. Nie ulega wątpliwości obowiązek dobrego i sprawnego oświetlenia twojego roweru, jak również dobrej jakości kask na głowie. Czy tylko? Jakie przedmioty zabrać ze sobą na wyprawę rowerem:

1. Do najczęstszych awarii na drodze należy uszkodzenie dętki opony rowerowej. Warto miał przy sobie zapasową dętkę, łyżkę do opon i zestaw naprawczy. Nici z naprawy, jeśli nie zabierzesz także pompki. Na dłuższą wyprawę świetnie sprawdzają się turystyczne pompki rowerowe.

2. Liczne urazy i drobne zadrapania ciała to niemalże stały element prawdziwych wypraw rowerowych. Zabierz ze sobą koniecznie podręczną apteczkę a w niej plastry, bandaże, wodę utlenioną i jednorazowe chusteczki odkażające. Podsumowując, dobra wycieczka, to wycieczka wesoła i bezpieczna. Bandaże czy turystyczne pompki rowerowe nie zajmują dużo miejsca, a mogą uratować cię w niespodziewanej sytuacji. Jeśli nie zabierasz ze sobą towarzysza, miej zawsze naładowany telefon komórkowy.

pixelpixelpixelpixel