SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Higiena w podróży - ręczniki szybkoschnące, prysznice solarne, mini apteczki

( ilość produktów: 140 )

Niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez ciepłej kąpieli. Kategoria powstała z myślą o chcących dbać o higienę w trakcie wypraw, gdzie bywa to bardzo utrudnione. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie między innymi odświeżające mgiełki, ręczniki szybkoschnące o różnych rozmiarach i kolorach oraz prysznice solarne. Oprócz tego, by zadbać o własne ciało w trudnych warunkach, w sporti.pl znajdziecie także apteczki pierwszej pomocy, spraye przeciw insektom oraz żele łagodzące ukąszenia. Wszystkie produkty doskonale sprawdzą się w podróży i z pewnością złagodzą trudności związane z wyprawą. Zachęcamy do skorzystania z oferty i umilenia sobie wycieczki. 

Apteczki turystyczne 

Apteczka należy do podstawowego wyposażenia każdego podróżnika, niezależnie od celu wyprawy. W podróży bardzo łatwo o skaleczenie, otarcie, bądź ból głowy. Dobra apteczka turystyczna, wyposażona w niezbędne środki opatrunkowe i leki, uratuje niejednego z was. W ofercie sporti.pl można znaleźć apteczki niemal na każdą okazję – zarówno na dłuższe podróże, jak i na krótkie wypady w góry. Ponadto posiadamy także skuteczne środki łagodzące ukąszenia owadów i tabletki do dezynfekcji wody, które mogą okazać się niezastąpione w ekstremalnych warunkach. 

Prysznic solarny i ręczniki szybkoschnące 

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez prysznica, sugerujemy zakup prysznica solarnego. To bardzo wygodne i pomysłowe urządzenie, które jest niezwykle łatwe w obsłudze. Posłuży Wam jako tymczasowy substytut łazienki wszędzie tam, gdzie brak dostępu do urządzeń sanitarnych. W stosunkowo krótkim czasie zapewnicie sobie wystarczającą ilość ciepłej wody, by móc się wykąpać lub umyć naczynia w warunkach polowych. Gdy mowa o kąpieli nie sposób pominąć ręczników szybkoschnących, które w warunkach outdoorowych są po prostu niezbędne. Ręcznik szybkoschnący wykonany jest z higroskopijnej mieszanki włókien sztucznych, dzięki którym wysycha szybciej niż zwykły materiał i lepiej pochłania wilgoć. Bardzo lekki i kompaktowy ręcznik przyda się podczas górskich wojaży i doskonale sprawdzi się również jako poręczny ręcznik na basen. 

pixelpixelpixelpixel