Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nordic Walking

( ilość produktów: 52 )

W sporti.pl znajdziecie markowe kije trekkingowe i do uprawiania Nordic Walking. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, niezależnie od stopnia Waszego wtajemniczenia w tym sporcie. Znajdziecie tu doskonały sprzęt, końcówki do kijków, które doskonale sprawdzą się w przypadku wyeksploatowanych modeli, a także wielofunkcyjne krokomierze, monitorujące Waszą aktywność. 

Kije Nordic Walking 

Kije Nordic Walking, które znajdziecie w naszym sklepie mają regulację długości o różnym zakresie i wygodne rączki z paskami. Kije odciążają kolana i kręgosłup podczas wędrówek dlatego doskonale sprawdzą się między innymi w górach. Pamiętajcie, że nordic walking rozwija siłę i wytrzymałość ramion. Brzmi banalnie, ale to właśnie kije do nordic walking wymyślone zostały po to, by służyć jako całoroczny trening dla narciarzy biegowych. 

Kije trekkingowe 

Nasz sklep sportowy posiada doskonałej jakości kije trekkingowe, które są bardzo przydatne podczas spacerów, wycieczek górskich itp. Kije odciążają stawy, kręgosłup, łokcie i nadgarstki. Używanie kijów trekkingowych gwarantuje stabilność i równowagę podczas wędrówek. Ponadto dostępne w sporti.pl modele posiadają wiele udogodnień, które mogą poprawić komfort chodzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 

pixelpixelpixelpixel