SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Piasty rowerowe

( ilość produktów: 118 )

Rowerowa muzyka dla naszych uszu... potrafi być tak fascynująca, jak dźwięk bolidu formuly 1 dla motoryzacyjnych maniaków. To właśnie piasty rowerowe są charakterystycznym instrumentem naszego roweru. Osadzone na ośkach, obrabiane CNC korpusy piast stanowią nie lada ozdobę, a ich szeroki wybór znajdziesz w kategorii piasty. Z naszej strony oferujemy pomoc w dobraniu odpowiedniego rodzaju piasty z uwzględnieniem ilości szprych, szerokości bębenka, czy rodzajów hamulców.

Przy wyborze piast warto również zwrócić uwagę na sposób uszczelniania łożysk, gdyż jest to element narażony na ciągłe działanie kurzu, pyłu i innych negatywnych warunków atmosferycznych. Podczas wirtualnych zakupów w sporti.pl skompletujesz wszystkie niezbędne części rowerowe sygnowane znanymi i cenionymi markami. U nas znajdziesz piasty dostosowane do rowerów miejskich, mtb - górskich, trekkingowych oraz wszystkie elementy potrzebne do ich montażu i niezawodnego działania. Możesz liczyć na udane zakupy – atrakcyjne ceny, niezwłoczną wysyłkę i cieszyć się jazdą rowerem wiedząc, że każda nawet najmniejsza część działa bez zarzutu. Wybierz najlepsze piasty rowerowe, jakie są dostępne na rynku i miej pewność, że Twój rower pozwoli Ci na bicie nie tylko osobistych rekordów.

Rodzaje piast do roweru

Aktualnie wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje piast - do rowerów szosowych i MTB. Piasty szosowe charakteryzuje lekkość i małe opory toczenia, które okazują się nieocenione podczas szybkiej jazdy. Tego typu piasty współpracują z klasycznym szybkozamykaczem. Piasty MTB można podzielić na modele standardowe i kompatybilne z hamulcami tarczowymi. Przy zakupie nowej piasty zawsze należy się upewnić, jaki model jest dedykowany do naszego roweru. Zapraszamy na zakupy!

pixelpixelpixelpixel