Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Liczniki rowerowe

( ilość produktów: 47 )

Jeśli chcesz zyskać większą kontrolę nad swoimi treningami, zainwestuj w komputer rowerowy, który pozwoli Ci śledzić nie tylko aktualną prędkość oraz przebyty dystans, ale znacznie więcej parametrów, np. tętno lub ilość spalonych kalorii. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie niezawodne liczniki do rowerów z wieloma praktycznymi funkcjami. Są to produkty znanych marek, takich jak Kross, Verso, ATECH i Sigma.

Liczniki rowerowe - planuj treningi i monitoruj postępy

Dzięki funkcjonalnemu licznikowi droga do założonego celu treningowego staje się znacznie prostsza. Wraz z nim możesz planować kolejne trasy i szybciej osiągać efekty. W trakcie treningu komputery rowerowe ułatwiają kontrolę intensywności wysiłku. To praktyczny gadżet nie tylko dla zaawansowanych rowerzystów, ale też dla amatorów rowerowych wycieczek, którym zależy na dokładnym pomiarze odległości oraz prędkości jazdy.Sporti.pl posiada w swoim asortymencie zróżnicowane pod względem dostępnych funkcji liczniki rowerowe. Tym, co je łączy jest wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design. Polecamy odporne na uszkodzenia oraz działanie wody produkty z trwałych materiałów. Wśród nich znajdziesz zarówno proste modele z podstawowymi funkcjami, jak i zaawansowane liczniki rowerowe z GPS, pomiarem wysokości nad poziomem morza czy możliwością podłączenia do drugiego roweru.

Liczniki do rowerów - przewodowe i bezprzewodowe

Dostępne w ofercie naszego sklepu liczniki różnią się także pod względem sposobu przesyłania sygnału. Bezprzewodowe modele zasilane są bateriami, natomiast w przewodowych czujnik oraz licznik połączone są ze sobą cienkim kablem. Każdy licznik do roweru z naszego asortymentu posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz oraz ergonomiczny panel obsługi. Polecamy innowacyjne modele, odpowiednie do większości rowerowych kierownic. Ich montaż z pewnością nie sprawi Ci problemu. Wielofunkcyjne liczniki kilometrów na rower posiadają także zegar oraz stoper. Wskaźnik stanu baterii informuje o konieczności jej wymiany lub ładowania, a pamięć wewnętrzna zapobiega utracie zapisanych na urządzeniu danych, po usunięciu baterii. GPS rowerowy znakomicie sprawdzi się w nieznanym terenie i ułatwi trzymanie się wyznaczonej trasy. Dzięki niemu rowerzysta z pewnością nie zbłądzi. Wyposaż swój rower w praktyczny licznik i analizuj swoje treningi. Wybierz idealny model dla siebie z bogatej oferty naszego sklepu. Polecamy duży wybór pochodzących od znanych producentów komputerów rowerowych w atrakcyjnych cenach. Nie czekaj i kup już dziś!

pixelpixelpixelpixel