Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pozostałe

( ilość produktów: 7 )

W tej kategorii możecie znaleźć nieco bardziej unikalny sprzęt – między innymi kije i rękawice do baseballa, a także całe zestawy. Posiadamy także sztuczny lód, którzy uśmierzy ból w przypadku ostrego starcia podczas meczu. Wszystkie artykuły z oferty sporti.pl pochodzą od znanych producentów, którzy od lat zajmują się produkcją akcesoriów sportowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Może Baseball?

Baseball to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych sportów w USA. Funkcjonuje tam bowiem najlepsza liga baseballowa na świecie, czyli MLB. Silne ligi znajdują się także w Meksyku (LMB) oraz w Japonii (NPB). Sport ten wciąż jednak pozostaje mało popularny w Europie, a szczególnie w Polsce, gdzie gra w baseball nie należy do popularnych, chociaż istnieją w naszym kraju drużyny i rozgrywki ligowe. Nasz sklep sportowy chciałby Was jednak zachęcić do wypróbowania tego sportu – można zagrać nawet ze znajomymi, a to naprawdę doskonała rozrywka i alternatywa do sportów dominujących w Polsce. Lubicie się wyróżniać na tle innych? Baseball będzie rewelacyjnym sposobem, by wyróżnić się na tle sportowym, a może nawet odnaleźć pasję, która skrywała się głęboko w sercu.

Zośka równa fitnessowi?

Potocznie 'zośka', bardziej profesjonalnie – Footbag. Przede wszystkim to fajny sport, a uprawiając go ma się atrakcyjny styl. Najlepsze okazuje się to, że gdy masz odrobinę wolnego czasu, bierzesz zośkę i idziesz pograć dla przyjemności, by poruszać się na świeżym powietrzu. To jest po prostu super przyjemne. Ponadto, granie w zośkę wyrabia doskonały refleks i pozwala uzyskać niebanalną formę – w końcu to nadal aktywność fizyczna, która sprawia także, że ciało staje się bardziej gibkie i elastyczne

pixelpixelpixelpixel