Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piasty rowerowe tylne

( ilość produktów: 19 )

To niepozorna, ale z pewnością jedna z najważniejszych części każdego jednośladu. Piasta rowerowa tylna, bo to właśnie ją znajdziesz w tej części naszego sklepu, odpowiada za szereg funkcji wpływających na komfort jazdy. Zależy od niej przede wszystkim działanie napędu jednośladu i generowany opór. Element odpowiada za obracanie się koła ze względu na będące jej częścią łożyska. Połączona jest też z zębatką.

Dopasuj podzespoły do swojego jednośladu

Piasty rowerowe to środkowe części koła, które mocuje się do obręczy za pomocą szprych. W przypadku elementów tylnych standardem są modele z 32 lub 36 otworami - liczba ta musi się zgadzać z liczbą szprych. Podczas zakupów należy wziąć także rodzaj zamontowanego w jednośladzie hamulca. W naszym asortymencie znajduje się na przykład tylna piasta rowerowa typu torpedo. Elementy tego typu mają wbudowany hamulec i pasują do jednośladów, które zatrzymuje się poprzez przesunięcie pedału do tyłu. Inne dostępne części są kompatybilne m.in. z kasetami i hamulcami tarczowymi.

Niezawodne akcesoria o długiej żywotności

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi tylne piasty rowerowe od Shimano - producenta, z którego wyrobów korzystają najlepsi dostawcy jednośladów. Oferujemy też wyroby takich marek, jak XMX czy JoyTech. Akcesoria z naszego sklepu internetowego wykonane są z wytrzymałych materiałów, głównie stali i aluminium. W przypadku tych części odporność na uszkodzenia jest szczególnie ważna - w momencie zużycia wymienić trzeba cały podzespół.

pixelpixelpixelpixel