SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rowerki dziecięce

( ilość produktów: 21 )

Rowerek z bocznymi kółkami to pierwszy poważny pojazd w życiu Twojego malucha. Synonim beztroskiej zabawy, codziennej porcji ruchu, a niekiedy zdartych kolan. Wybór jednośladów jest jednak ogromny. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej niezawodnych technologii i zaawansowanej funkcjonalności. Jak zatem wybrać model idealny? Należy kierować się przede wszystkim względami bezpieczeństwa. Maluch powinien czuć się pewnie, stabilnie i komfortowo. Równie ważny jest atrakcyjny design oraz ciekawe zestawienia kolorów, które widoczne są dla innych uczestników ruchu.

Rowerki dziecięce w sklepie sporti.pl

Czy wiesz, że odpowiednio dobrany model jednośladu zadba o prawidłową sylwetkę i postawę malucha? Pozwala uniknąć nienaturalnego garbienia się nad kierownicą, a więc zmniejsza ryzyko rozwoju wad kręgosłupa. Jakie jeszcze zalety mają nasze rowerki dziecięce? Szerokie opony dla większej stabilności podczas jazdy, wygodne siodełko, osłonki na mostku i łańcuchu, światła odblaskowe itp. Oferujemy rozwiązania zaprojektowane przez uznanych w branży producentów, takich jak: Accent, Cossack, Kross, Majdller oraz Rock Kids.

Rowerki dla dzieci powstały z myślą o ułatwieniu maluchowi nauki jazdy. Specjalnie wyprofilowany kształt ramy z obniżoną górną rurką zapewnia wygodne wsiadanie i zsiadanie. Niezawodne hamulce umożliwiają instynktowne oraz pewne zatrzymywanie się w razie konieczności. Elementy odblaskowe zwiększają widoczność jednośladu na drodze nawet w gorszych warunkach pogodowych. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Twojej pociechy!

pixelpixelpixelpixel