Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karate

( ilość produktów: 3 )

Postanowiliśmy także założyć osobną kategorię dla fanów karate. Posiadamy między innymi kimona w różnych rozmiarach, a także pasy do kimon. Odzież została wyprodukowana pod nadzorem ekspertów, dlatego każdy kupujący będzie z pewnością zadowolony. Kimona i pasy odznaczają się doskonałą jakością wykonania, co zapewni Wam długą żywotność zakupionego produktu. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, co rzadko się zdarza w tym segmencie produktowym. Zachęcamy do skorzystania z oferty sporti.pl.

W jakim ubraniu na trening?

Istnieje specjalny strój karate o nazwie karate-gi, znany większości jako kimono. Oczywiście można ćwiczyć w dowolnym stroju gimnastycznym, byle nie ograniczał on swobody ruchów. Zapewniamy Was jednak, że prędzej, czy później i tak zdecydujecie się na zakup kimona, by poczuć się jeszcze bliżej tej pięknej sztuki walki. Dla zupełnie 'zielonych' przypominamy, że karate trenujemy boso więc obuwie nie będzie Wam potrzebne.

Kto może trenować karate?

Każdy! Zacząć można w wieku 5 lat i praktycznie nie ma górnej granicy wiekowej. Karate niesie za sobą szereg korzyści, m.in. nawyk prawidłowej postawy, zwiększenie wydolności układu oddechowego oraz sercowo-naczyniowego, prawidłowe działanie narządów wewnętrznych i układu kostno-stawowego, poprawienie kondycji poszczególnych cech motorycznych, ruchomości stawów i siły mięśni. Ale karate to nie tylko pozytywny wpływ na ciało. Nie można pominąć równie istotnego, aspektu psychologicznego tego sportu. Karate pozwala poradzić sobie z negatywnymi emocjami i kształtuje określone postawy moralne i intelektualne, które można wcielić w codzienne życie. Pamiętajcie, że nauka i doskonalenie technik karate nie kończy się nigdy.

pixelpixelpixelpixel