SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Tenis ziemny

( ilość produktów: 32 )

Sporti.pl posiada rakiety tenisowe, piłki do tenisa, obuwie i różne akcesoria, które tworzą bogatą ofertę sprzętu niezbędnego do gry w tenisa ziemnego. Tenis ziemny staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Jest to świetne połączenie zabawy i ćwiczeń poprawiających kondycję i wygląd sylwetki. Oferta naszego sklepu internetowego oprócz podstawowych elementów potrzebnych do gry, zawiera także plecaki na rakiety tenisowe, torby sportowe na akcesoria, opaski na ręce, nawijki na rakietę i wiele innych przydatnych akcesoriów do tenisa ziemnego. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W razie ewentualnych wątpliwości sugerujemy skorzystać z pomocy naszych pracowników, którzy są do Waszej dyspozycji na każdym etapie zakupów.

Czy warto grać w tenisa?

Istnieje tylko jedna odpowiedź - bez wątpienia! Gra w tenisa ziemnego niesie ze sobą multum zalet. U najmłodszych tenis ziemny bardzo pozytywnie wpływa na ogólny rozwój młodego sportowca - rozwija koordynację ruchową, wpływa na rozwój intelektualny, usamodzielnia, kształtuje pewne cechy charakteru i przede wszystkim uczy zdrowej rywalizacji. W dobie komputeryzacji tenis ziemny to także doskonały sposób, by nakłonić najmłodszych do ruchu i do nawiązania kontaktu z rówieśnikami nie tylko za pomocą wirtualnego świata. Ogromną zaletą gry w tenisa ziemnego jest fakt, że sport ten nie posiada ograniczeń wiekowych i każdy może podjąć się gry. Ponadto grając w tenisa możecie aktywnie i przyjemnie spędzić czas w gronie przyjaciół. Wyładujecie stres po ciężkim dniu, a przy okazji spalicie zbędne kalorie. Warto zaznaczyć, że podczas gry w tenisa pracuje wiele partii mięśni: ud, ramion, klatki piersiowej i brzucha.

Nie tylko dla snobów

Trudno powiedzieć dlaczego tenisowi przypięto plakietkę sportu dla osób zamożnych. W Polsce wiele osób uważa tenis za sport dla snobów. Pamiętajcie, że to tylko stereotyp. Niemal w każdym mieście, nawet w tych mniejszych, znajduje się minimum kilka kortów tenisowych, których wynajęcie to koszt od 20-60 złotych za godzinę. Do tego dochodzi koszt wynajęcia rakiety i piłek, no chyba, że zdecydujecie się kupić własne, do czego serdecznie Was namawiamy. W swojej ofercie posiadamy całkiem spory wybór rakiet i piłek tenisowych. Zakup własnej rakiety, która posłuży Wam przez długi czas, to stosunkowo niewielki koszt i z pewnością będzie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem.

pixelpixelpixelpixel