SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przyczepki rowerowe i hole do roweru

( ilość produktów: 9 )

Przejażdżka rowerowa z małym dzieckiem? Czemu nie! Przyczepki rowerowe stanowią wygodną i bezpieczną alternatywę dla popularnych krzesełek i pozwalają na przewożenie nawet dwójki dzieci. Sporti.pl oferuje modele takich marek, jak WeeRide lub Peruzzo. Polecamy także drążki do holowania, które znakomicie sprawdzają się na drogach o dużym natężeniu ruchu lub wówczas, gdy chcesz nauczyć swoje dziecko jeździć na rowerze.

Przyczepki rowerowe - komfort i bezpieczeństwo

Chcesz zapewnić swojemu dziecku komfortowe warunki w trakcie rodzinnej przejażdżki? Wysokiej jakości przyczepka rowerowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu, że wstrząsy i drgania zostają rozłożone na dwie osie, dziecko nie odczuwa ich podczas jazdy, a jego kręgosłup zyskuje niezawodną ochronę. Dostępne w naszej ofercie przyczepki na rower spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa. Wyposażone w wyściełane, 5-punktowe pasy, wygodne siedzisko i osłonę przeciwdeszczową, zapewniają dzieciom komfort, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowo, stalowe piasty kół gwarantują doskonałą stabilizację.Oferujemy przyczepki rowerowe o lekkiej, aluminiowej konstrukcji, które nie będą dużym obciążeniem dla dorosłego rowerzysty. W razie potrzeby, można je błyskawicznie zmienić w wózek spacerowy. Montaż przyczepki jest niezwykle prosty, a jego regulacja nie wymaga zastosowania narzędzi. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, przyczepy rowerowe zostały wyposażone w umieszczone na kołach odblaski. Ich transport i przechowywanie są niezwykle wygodne.

Hol do roweru - bezpieczna nauka jazdy

Jeśli planujesz przejażdżkę rowerową ze starszym dzieckiem, które dopiero doskonali umiejętność jazdy, wyposaż się w sztywny hol do roweru. To znakomite rozwiązanie także na ruchliwych drogach. Hol służy do połączenia rowerów dorosłego i dziecka. Unieruchamia kierownicę małego cyklisty, zapobiegając wykonywaniu przez niego nieprzewidzianych manewrów i zwiększając jego bezpieczeństwo na drodze. W wyniku zastosowania drążka holowniczego, dziecko zyskuje stabilność, a rodzic pewność, że jego pociecha nie spadnie z roweru i nie dozna urazu.Hol do roweru jest lekki i łatwy w montażu. Znakomicie sprawdza się na długich trasach, których początkujący rowerzysta nie mógłby jeszcze pokonać samodzielnie. Należy go przymocować do sztycy podsiodłowej lub osi roweru osoby dorosłej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz drążki w szerokiej gamie kolorów oraz w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z naszej oferty i dokonaj zakupu już teraz!

pixelpixelpixelpixel