SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sanki i ślizgi

( ilość produktów: 50 )

Sanki i ślizgi dostępne na naszym sklepie z pewnością dostarczą najmłodszym wielu niezapomnianych wrażeń. Nie da się ukryć, że chyba żadne dziecko nie wyobraża sobie ferii zimowych bez zabawy na śniegu i sanek. Dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty o sanki i ślizgi, by zapewnić Waszym pociechom odpowiednią zabawę.

Co tu wybrać?

W sporti.pl znajdziecie mocne i wygodne sanki, które zapewnią Waszym dzieciom ogrom zabawy, a Wam drodzy rodzice spokój i gwarancję bezpiecznej zabawy. W zależności od potrzeb i prywatnych upodobań oferujemy naszym Klientom klasyczne drewniane sanki, ewentualnie bardziej nowoczesne sanki plastikowe. Klasyczne drewniane sanki są wykonane z największą dbałością o szczegóły. Metalowa konstrukcja zapewnia odpowiednią stabilność i została pokryta specjalnym lakierem, by zapobiec korozjom. Sanki drewniane dostępne są w wersji z oparciem i rączką do popychania, którą można odpiąć w każdym momencie. Sanki plastikowe są zdecydowanie lżejsze od tradycyjnych rozwiązań, dlatego dzieci z łatwością poradzą sobie z wciągnięciem ich na górę. Mogłoby się wydawać, że plastik nie nadaje się do zjazdu i jest mniej bezpieczny. Wbrew pozorom plastikowe sanki są równie wytrzymałe co sanki z drewna i metalu. Wszystko dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii. W naszej ofercie znajdziecie również ślizgi tj. klasyczne jabłuszko, ślizgi talerze i wiele innych.

Coś się popsuło?

Oparcie w sankach uległo uszkodzeniu? Bez obaw. Nie musicie od razu kupować nowych sanek. W naszym sklepie sportowym znajdziecie bowiem zapasowe oparcia do sanek. Po ich wymianie sanki będą jak nowe. To rozwiązanie doskonale sprawdza się także w przypadku wyeksploatowanych modeli, gdzie płozy i dolna struktura sanek są nadal w dobrym stanie.

pixelpixelpixelpixel