Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Narzędzia i smary do roweru

( ilość produktów: 202 )

Dbaj o swój rower i nie zapominaj o jego regularnym serwisie. W trosce o odpowiednią konserwację swojego jednośladu, wyposaż się w niezbędne narzędzia i smary rowerowe. W ofercie Sporti.pl znajdziesz wszystko, co pomoże Ci utrzymać rower w znakomitym stanie i pomoże w trosce o czystość jego mechanicznych części. Oferujemy m.in. skuteczne i łatwe w użyciu środki czystości, które pozwolą Ci pozbyć się zanieczyszczeń z rowerowego napędu, smary oraz narzędzia, przydatne w czasie awarii. Dzięki nim bez trudu usuniesz każdą usterkę samodzielnie, bez pomocy profesjonalisty.

Narzędzia i smary rowerowe - niezawodne i wydajne

Troska o stan swojego jednośladu i jego właściwa konserwacja to jeden ze sposobów na uniknięcie awarii i przedłużenie żywotności roweru. Sporti.pl oferuje szeroki wybór niezawodnych środków i akcesoriów, pochodzących od znanych marek, takich jak Geotech i Kellys. Polecamy zarówno podstawowe narzędzia i smary rowerowe, jak i dedykowane profesjonalistom produkty. Wśród nich znaleźć można m.in. czyściki do łańcucha, klucze do szprych, korb i stożków piast, rozpinacze łańcucha oraz narzędzia do sprawdzania stopnia jego zużycia.W naszym asortymencie nie brakuje także akcesoriów, które ułatwiają konserwację roweru, np. poręcznych szczotek do czyszczenia napędu, ramy rowerowej czy felg. Aby utrzymać rower w czystości zastosuj dostępny w naszej ofercie, wydajny i skuteczny płyn do mycia, dzięki któremu z łatwością pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń z lakierowanych oraz nielakierowanych elementów jednośladu.

Narzędzia i smary rowerowe w naszej ofercie

Sporti.pl oferuje duży wybór smarów do linek, przekładni, łożysk i łańcucha. Są to wysokiej jakości preparaty, pochodzące od czołowych producentów, np. eLUBE, Expand i KonVest. Wyróżniają się znakomitą nośnością i przyczepnością, a przy tym są odporne na ścieranie. Aby ochronić części rowerowe przed rdzą, wybierz produkt z zapobiegającymi korozji dodatkami. Dostępne w naszym asortymencie smary rowerowe to gwarancja poślizgu w każdych warunkach, także przy niesprzyjającej pogodzie. Narzędzia i smary rowerowe to nie wszystko. Sporti.pl oferuje również odtłuszczacze do hamulców, które poprawiają ich wydajność i ułatwiają utrzymanie w czystości. Oleje do łańcuchów z kolei stanowią gwarancję płynnej pracy rowerowego napędu. Polecamy preparaty zarówno na suche, jak i na mokre warunki. Skorzystaj z naszej oferty i już dziś zamów produkty, które pomogą Ci we właściwej konserwacji swojego roweru! Nasze narzędzia i smary rowerowe zapewnią Ci bezpieczną, wygodną i bezawaryjną jazdę przez wiele sezonów.

pixelpixelpixelpixel