Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Manetki i klamki rowerowe

( ilość produktów: 58 )

Jednym z elementów układu napędowego są manetki rowerowe, które umożliwiają precyzyjne sterowanie biegami. Warto dbać o ich kondycję, bo to m.in. od nich zależy sprawne działanie rowerowego napędu. Sporti.pl oferuje odporne na uszkodzenia i niezawodne manetki, które pozwalają na szybką i intuicyjną zmianę biegów. Są to produkty znanych marek, takich jak Shimano, 2K, Speeder i Accent. Polecamy także niezawodne klamki rowerowe w szerokim wyborze dostępnych modeli.

Manetki dla rowerów każdego typu

Dzięki wysokiej jakości manetkom rowerowym zyskasz możliwość sprawnej zmiany biegów i błyskawicznego dostosowania napędu jednośladu do swoich potrzeb. Sporti.pl posiada w swoim asortymencie manetki dla rowerów każdego typu, w tym także dla szosowych, turystycznych i górskich. Są to modele, przeznaczone do pracy z wieloma napędami. Dzięki zastosowaniu do ich wykonania lekkich, a przy tym trwałych i wysokogatunkowych materiałów, dostępne w naszym sklepie manetki do roweru posiadają wyjątkową wytrzymałość, co z kolei stanowi gwarancję ich długiej żywotności.Oferujemy manetki, które umożliwią rowerzyście natychmiastową zmianę przełożeń, zapewniając przy tym cichą i precyzyjną pracę. Ergonomiczny kształt uchwytów oraz innowacyjna konstrukcja manetek pozwala na wygodne i lekkie sterowanie biegami. Wybierając model dla swojego jednośladu należy mieć na uwadzę nie tylko jego typ, ale też zgodność z zamontowanymi w nim przerzutkami. Sporti.pl oferuje zróżnicowane pod względem ilości biegów manetki w atrakcyjnych cenach.

Klamki rowerowe i nie tylko

W asortymencie Sporti.pl można znaleźć m.in. dedykowane rowerom szosowym klamkomanetki, które posiadają zintegrowaną z klamkami hamulcowymi konstrukcję. Oferujemy także popularne, dźwigniowe manetki rowerowe. Aby zmienić przełożenie, wystarczy w ich przypadku nacisnąć lub pociągnąć za dźwignię. Modele obrotowe w naszym sklepie internetowym to duży wybór zintegrowanych z gripami manetek o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swoją wytrzymałość ten typ manetek znakomicie sprawdza się przy jeździe na wymagającym terenie.Sporti.pl posiada w swojej ofercie wysokiej jakości klamki rowerowe od zaufanych producentów. Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci są manetki MTB, czy szukasz klamkomanetek dla roweru szosowego, z pewnością znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Ich nowoczesny design będzie znakomicie współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia Twojego roweru. Nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

pixelpixelpixelpixel