Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabezpieczenia rowerowe / Zamknięcia do rowerów

( ilość produktów: 80 )

Aby uchronić się przed kradzieżą roweru, warto zainwestować w niezawodne zabezpieczenia rowerowe. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Sporti.pl oferuje zróżnicowane pod względem średnicy oczek oraz długości łańcuchy, zamknięcia na szyfr, kłódki, stalowe linki i dużo więcej. Zastosuj je, by móc bez obaw pozostawić swój jednoślad na parkingu. Polecamy akcesoria antykradzieżowe znanych marek, takich jak Auvray, Etook, Kellys i Vivo.

Zabezpieczenia rowerowe - skuteczna ochrona przed kradzieżą

Chcesz mieć pewność, że Twój rower nie stanie się łupem złodziei? Wyposaż się w spiralną linkę, kłódkę, łańcuch lub zamykane na klucz zapięcie, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie zapobiegają kradzieży. W naszym asortymencie znajdziesz wykonane z trwałych materiałów zapinki do rowerów, kłódki z hartowanej stali i zamknięcia rowerowe na szyfr. Polecamy także łańcuchy z odpornym na działanie wody materiałem osłaniającym. Jego zadaniem jest dodatkowa ochrona łańcucha przed uderzeniami oraz otarciami.Sporti.pl oferuje także trudne do przeciecia spiralne linki, które skutecznie zniechęcają złodziei. Aby uniknąć kradzieży roweru warto też zakupić pokryte gumową powłoką linki stalowe lub zabezpieczenia rowerowe typu U-lock z wygodnym w użytkowaniu mechanizmem blokującym. Na kradzież jednośladu najbardziej narażeni są mieszkańcy dużych miast, którzy często przemieszczają się po ich ulicach na rowerze. Widok solidnego zapięcia lub linki z pewnością odstraszy każdego złodzieja.

Zapięcia do roweru - najwyższy poziom bezpieczeństwa

Zastanawiasz się, jakie zabezpieczenie roweru sprawdzi się najlepiej? Jeśli chcesz niezawodnej ochrony przed kradzieżą, zdecyduj się na zakup masywnego zapięcia typu U-lock. Niewielka ilość ruchomych części, zamek z opatentowanym cylindrem blokowania i trudne do przepiłowania, stalowe szekle to gwarancja, że tego typu blokada do roweru powstrzyma złodzieja. Dla tych rowerzystów, którzy wolą lżejsze akcesoria antykradzieżowe w naszym sklepie dostępne są zróżnicowane pod względem długości i grubości linki rowerowe. Im większa jest ich średnica, tym trudniej będzie złodziejowi je przeciąć.W ofercie Sporti.pl czekają na Ciebie nie tylko skuteczne i solidne, ale też poręczne i łatwe w obsłudze zabezpieczenia rowerowe. Wśród wielu rodzajów linek i zapięć znajdziesz m.in. zamknięcia składane, blokady na tylne koło oraz zabezpieczenia na kluczyk z diodą podświetlającą. Wybierz najlepsze zabezpieczenie antykradzieżowe dla siebie i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

pixelpixelpixelpixel