SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Akcesoria turystyczne

( ilość produktów: 126 )

Eksperci sporti.pl przygotowali dla Was ofertę rozmaitych akcesoriów turystycznych. W jednym miejscu zgromadziliśmy wiele użytecznych przedmiotów, tak by żadne z Was nie musiało krążyć w sieci w poszukiwaniu konkretnego produktu. Oferta akcesoriów turystycznych została przygotowana specjalnie z myślą o różnego rodzaju wyjazdach turystycznych i podróżach. W tej kategorii znajdziecie niezbędne wyposażenie podczas wyjazdu pod namiot, na biwak, wycieczkę w góry oraz wszelkie inne wyprawy o charakterze survivalowym. W przypadku, gdy nie wszystkie nazwy przedmiotów będą Wam znane i nie będą dosadnie sugerować swojego zastosowania radzimy zapoznać się z dołączonym do każdej oferty opisem produktu. 

Kolekcja akcesoriów turystycznych wychodzi naprzeciw fanom turystyki. Mając na uwadze nieustannie rosnące wymagania i potrzeby naszych Klientów, nasz sklep sportowy postanowił poszerzyć ofertę akcesoriów turystycznych o najnowsze kolekcje wiodących, renomowanych firm. Przeglądając naszą ofertę, z pewnością natraficie na akcesoria turystyczne, które okażą się niezbędne w trakcie podróży. 

Latarki i czołówki znajdują się obecnie w wyposażeniu każdego miłośnika outdooru, od trekkerów, przez rowerzystów, biegaczy, aż po zwolenników mniej aktywnego odpoczynku na łonie natury. Nie ma w tym nic dziwnego, bo latarka na stałe wpisała się na listę niezastąpionego sprzętu podczas każdej wyprawy, bez względu na cel, długość, czy miejsce przebywania. Każdy miał w ręku zwykłą latarkę. Zachęcamy Was także do zapoznania się z latarkami czołowymi. Zalety latarek czołowych są oczywiste: wolne ręce, a światło z latarki pada dokładnie tam, gdzie zwrócona jest głowa. To właśnie dlatego czołówka jest stosowana wszędzie tam, gdzie trzeba działać w ciemności, zachowując przy tym pełną swobodę ruchu. 

Poduszka samopompująca to niezbędna rzecz na każdą podróż. Poręczna i bardzo mała po złożeniu zapewnia wygodę podczas długich podróży i postojów. Poduszki wykonane są z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, który dodatkowo bardzo łatwo wyczyścić. Powinno to zachęcić każdego miłośnika podróży. Gdy mowa o podróżach, nie sposób pominąć także saszetek i biodrówek, które doskonale sprawdzą się podczas wypraw, stanowiąc miejsce przechowywania rzeczy niezbędnych, które użytkownik chce mieć pod ręką. 

pixelpixelpixelpixel