Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gogle

( ilość produktów: 8 )

Kategoria Gogle została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sport także w zimie tj. narciarstwo, snowboard. W trosce o Wasze bezpieczeństwo na stoku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty gogli narciarskich. Kupując w sporti.pl, macie gwarancję renomowanego produktu, skierowanego do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Posiadamy gogle narciarskie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Bezpieczna jazda

Gogle narciarskie, bądź snowboardowe powinny spełnić szereg warunków, w tym odpowiednią ochronę oczu podczas uprawiania sportów zimowych. Nasze produkty posiadają szybki z wytrzymałych materiałów – w większości z poliwęglanu, który jest niebywale miękki, ale odporny na pęknięcia. Dodatkowo większość modeli posiada powłokę Anti-fog, która zapobiega nadmiernemu parowaniu, co zapewni doskonałą widoczność i jeszcze więcej frajdy na stoku. Gogle narciarskie to także 100% ochrona oczu przed silnym promieniowaniem UV, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej przejrzystości. Gogle idealnie dostosowują się do kształtu twarzy, dzięki miękkiej i giętkiej ramce wewnętrznej i są w pełni kompatybilne z kaskami narciarskimi.

Ciekawy design

Oprócz wysokiej jakości wykonania oraz różnorodnych technologii, gogle narciarskie pasują do każdego stylu. W naszym sklepie znajdziecie kolorowe gogle młodzieżowe i gogle o stonowanych barwach dla starszych osób. Jeżeli Wasze pociechy chcą spróbować swoich sił w sportach zimowych, sugerujemy wybrać jeden z modeli dla najmłodszych. Zapewniamy, że gogle narciarskie to sprzęt wysokiej jakości i o ciekawej stylistyce, która z pewnością przypadnie do gustu młodym amatorom szaleństw na stoku.

pixelpixelpixelpixel