Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odblaski na rower

( ilość produktów: 14 )

Doskonała widoczność na drodze to sposób na bezpieczną jazdę po zmroku. Sporti.pl posiada w swojej ofercie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odblaski na rower, zróżnicowane pod względem wymiarów, koloru oraz miejsca mocowania. Dostępne w naszym asortymencie modele będą kompatybilne niemal z każdym dostępnym na rynku jednośladem. Kupisz je u nas w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Odblaski na rower - w trosce o bezpieczną jazdę

Jeśli chcesz, by inni uczestnicy ruchu drogowego widzieli Cię już z daleka, wyposaż swój rower w praktyczne odblaski. W ten sposób ryzyko wypadku zostanie zminimalizowane, a Ty poczujesz się bezpieczniej. Odblaski rowerowe w naszym sklepie internetowym to duży wybór dostępnych modeli, np. montowanych na kierownicy, bagażniku czy w pedałach. Dzięki wyposażonym w specjalne zatrzaski odblaskom na szprychy zapewnisz sobie doskonałą widoczność boczną. Polecamy także modele z uchwytem na wspornik siodła oraz mocowane do błotników odblaski, cieszące się dużą popularnością wśród naszych klientów.Dostępne w naszej ofercie odblaski na rower przymocujesz szybko i sprawnie. Poza nimi w naszym sklepie znajdziesz także wygodne i praktyczne opaski odblaskowe na ręce lub nogi, kamizelki oraz regulowane, elastyczne taśmy na rzep w różnych rozmiarach. Oferujemy również wyposażone w poręczny uchwyt odblaski z diodami, które świecą w kilku trybach. Możesz je przymocować do plecaka lub kurtki.

Odblaski rowerowe - różne wymiary i kształty

Większość dostępnych w naszym asortymencie odblasków mocowanych jest do roweru przy użyciu śrubek. Wyjątkiem są montowane pod siodełkiem modele, z solidnym uchwytem. Oferujemy białe, przednie odblaski do roweru oraz tylne, czerwone, zgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawa. Znajdziesz u nas odblaski w różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, zachowują estetyczny wygląd na długo, skutecznie poprawiając bezpieczeństwo rowerzysty po zmroku.Jeśli zdarza Ci się jeździć wieczorami, zainwestuj w odblaski. Ich koszt zakupu jest niewielki, a korzyści z ich posiadania może być wiele. Odblaski na rower znakomicie sprawdzają się jako dodatkowy sposób na zwiększenie swojej widoczności na drodze. Są przydatne nie tylko po zmroku, ale też w pochmurne, jesienne dni. Sporti.pl oferuje produkty sprawdzonych marek. Wybierz najlepsze odblaski dla swojego roweru, aby poczuć się na drogach bezpieczniej. Skorzystaj z naszej oferty i już dziś dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym! Zapraszamy!

pixelpixelpixelpixel