Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Boks

( ilość produktów: 69 )

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy produktów, które wchodzą w skład asortymentu bokserskiego. Zapewniamy, że w ofercie sporti.pl każdy użytkownik znajdzie dla siebie odpowiedni sprzęt. Dysponujemy zestawami zarówno dla amatorów, jak i dla bardziej zaawansowanych. Posiadamy między innymi worki bokserskie, gruszki, ochraniacze na głowę i zęby, a także rękawice bokserskie. Oferowane akcesoria bokserskie pochodzą od renomowanych producentów, którzy przez lata doprowadzili procesy produkcyjne do perfekcji. Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszym sklepie charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, świetną jakością wykonania i przyjemną estetyką. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią Boks.

Jak trenować boks?

Postanowiliście kupić worek bokserski i rękawice. Paczka przyszła i co teraz? Trening boksu powinien być przede wszystkim uzależniony od efektu, który chcecie uzyskać (szybkość, wytrzymałość, siła). Worek należy zamontować w miejscu, gdzie posiadacie odpowiednią ilość wolnej przestrzeni. W przeciwnym wypadku nigdy nie uzyskacie oczekiwanych rezultatów. Podczas pierwszych uderzeń w worek warto pamiętać o zachowywaniu prostych rąk i skręcaniu bioder. Rodzaj uderzeń powinien uwzględniać także to, czy trenujący jest prawo-, czy leworęczny. Po opanowaniu prostych ciosów i skręcania bioder, można przejść do nauki uderzeń sierpowych i podbródkowych.

Trening bokserski a dieta

Niestety, większość zapomina o tym, że treningi bokserskie wiążą się z koniecznością wzbogacenia diety o dodatkowe ilości białka oraz witaminy i składniki mineralne – zalecane jest przyjmowanie suplementów diety. Sugerujemy skorzystać z naszej bogatej oferty odżywek i suplementów, które wzbogacą wasz trening i pozwolą uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na sam koniec, chcielibyśmy zaznaczyć to, co jest wg. nas bardzo istotne, a mianowicie, że trenowanie boksu może bardzo pozytywnie wpłynąć na zdrowie, poprawić ogólną kondycję fizyczną i rzeźbę ciała. Należy pamiętać także o tym, że jeśli trening nie odbywa się pod okiem profesjonalistów, powinien być odpowiednio przemyślany, by nie odbiło się to negatywnie na Waszym zdrowiu.

pixelpixelpixelpixel