SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Deski

( ilość produktów: 5 )

Deska do pływania to idealne urządzenie do ćwiczeń w wodzie, zabaw i nauki pływania. Każdy oferowany na stronie naszego sklepu sportowego sprzęt pochodzi od sprawdzonych oraz uznanych producentów, którym naprawdę warto zaufać. W naszej ofercie znalazły się m.in. produkty od takich firm jak Fashy, Speedo, Spokey i marka skierowana głównie w stronę dzieci – John.

Nauka pływania

Deski do pływania doskonale sprawdzają się podczas nauki pływania. Według specjalistów deska stanowi podstawowy przedmiot służący do nauki pływania. Deska do pływania nie służy tylko początkującym. Na dobrą sprawę można się z nią nie rozstawać nawet na etapie profesjonalnego uprawiania tego sportu. Najważniejszymi aspektami deski są wygoda, odpowiednia wyporność i trwałość. Nasz sklep internetowy posiada także deski w małych rozmiarach idealne dla najmłodszych, którzy chcą być w przyszłości pływakami. Aby uprzyjemnić naukę, deski posiadają kolorowe nadruki, postacie z bajek i są dostępne w różnych barwach. W sporti.pl znajdziecie także innowacyjną deskę w kształcie ósemki, którą eksperci w dziedzinie pływania polecają w ramach doskonalenia technik pływackich. Ósemki wyprodukowano z piankowego materiału, który jest niezwykle miły w dotyku.

Aqua aerobic

Bardzo popularny stał się ostatnio aqua aerobic. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy deski, które doskonale sprawdzą się podczas wodnego aerobicu. Deski pomogą Wam wyćwiczyć m. in. koordynację ruchową w wodzie. Większość desek zostało wykonane z trwałej pianki, która nie pochłania wody. Przypominamy, że prezentowane produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych źródeł. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

pixelpixelpixelpixel