Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Badminton

( ilość produktów: 26 )

Sprawdźcie naszą bogatą ofertę akcesoriów do gry w badminton. W naszym sklepie internetowym znajdują się rakiety do badmintona, różnego rodzaju lotki, pokrowce na rakiety i siatki. Dostępne w sporti.pl rakiety dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów są wytrzymałe i stabilne. Ponadto ich lekka waga sprawia, że nie męczą użytkowników podczas gry. Posiadamy wyłącznie artykuły zaufanych producentów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów na temat sprzętu do badmintona. W razie ewentualnych pytań służymy pomocą.

Na czym polega gra w badmintona? W klasycznej rozgrywce udział bierze dwóch zawodników, choć można również grać parami w tak zwanego debla. Profesjonalne mecze rozgrywa się na specjalnym boisku, które wyglądem przypomina miniaturę kortu tenisowego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zagrać w badmintona w pobliżu domu - wystarczy odrobina wolnej przestrzeni i do dzieła. Potrzebna Wam będzie jedynie przenośna, rozkładana siatka, rakietki i lotki, które znajdziecie w ofercie sporti.pl. Koszt naprawdę nie jest wysoki, a zakup daje możliwość gry niemal wszędzie. Zadaniem zawodników jest trafienie lotką w pole na połowie przeciwnika. Udane trafienie oznacza zdobycie punktu, zaś niecelne odbicie lub skuteczny atak przeciwnika, jego utratę.

Czy warto grać w badmintona? Najlepszym aspektem badmintona jest fakt, że w grze uczestniczyć może niemal każdy. To doskonały sport, w którym może brać udział cała rodzina. Nie chodzi przecież o to by grać jak zawodowiec, lecz by przede wszystkim czerpać radość i satysfakcję z gry, a ponadto by móc dostarczyć organizmowi upragnionego ruchu. Do największych zalet tego sportu zaliczyć można: podczas godzinnej gry można spalić kilkaset kalorii, gra poprawia nie tylko kondycję, ale także refleks i koordynację ruchową, kształtowanie różnych partii mięśni, poprawa krążenia.

pixelpixelpixelpixel