Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sprzęt plażowy

( ilość produktów: 111 )

Kategoria została przygotowana specjalnie dla tych, którzy bez morza nie mogą żyć. Masz dzieci, które każdego dnia dopominają się o wypad nad wodę? Nic trudnego, wystarczy wybrać jeden z naszych basenów i zapewnić im tę zabawę każdego dnia. Posiadamy baseny w małych, średnich i dużych rozmiarach, więc z pewnością znajdziecie odpowiedni basen, który zaspokoi Wasze wymagania. Dla użytkowników ceniących sobie odrobinę adrenaliny oferujemy kajaki i pontony – to bardzo solidny sprzęt do pływania po rzekach, stawach, jeziorach, który pochodzi od renomowanych producentów dla których najważniejsza jest jakość oraz wytrzymałość! Dla ceniących sobie odpoczynek i wygodę przygotowaliśmy ciekawą ofertę hamaków, a dla dbających o bezpieczeństwo spory wybór kamizelek ratunkowych

Namioty plażowe 

Namioty doskonale sprawdzają się podczas wypoczynku nad morzem, bądź jeziorem. Namiot plażowy daje dobrą ochronę przed słońcem, wiatrem i piaskiem. Kupując namiot plażowy pamiętajcie o ważnych założeniach natury technicznej, które powinniście dostosować do własnych potrzeb. Namioty plażowe są rozkładane analogicznie do każdego innego namiotu. Ponadto namiot plażowy uchroni przed wścibskimi spojrzeniami i zapewni upragnioną prywatność. Jeżeli nie zdecydujecie się na zakup namiotu, warto pomyśleć o kocu piknikowym. Koc piknikowy z aluminiowym podbiciem, zapewni Wam bardzo dobrą izolację termiczną i wodoodporność. Z kolei górna warstwa koca, która wykonana jest z niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny polarowej, umili Wam długie wylegiwanie się na plaży. 

Baseny i materace 

W ofercie naszego sklepu sportowego znajdziecie również dmuchane baseny i materace, skierowane przede wszystkim w stronę najmłodszych. Materac można wykorzystać na dwa sposoby – mianowicie jako ponton na wodę, albo dmuchane łóżko do opalania się. Chcąc zapewnić multum atrakcji i radości swoim pociechom sugerujemy skorzystać z oferty basenów, które będziecie mogli postawić np. w ogrodzie. Gwarantujemy, że Wasze dzieci będą się wyśmienicie bawić. 

pixelpixelpixelpixel