Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sprzęt turystyczny

( ilość produktów: 1130 )

Wybierając się na biwak, czy też wyjeżdżając na camping, warto zaopatrzyć się w różne akcesoria, zaliczane do sprzętu turystycznego. Mowa tu o kompasie, naczyniach turystycznych, kuchenkach gazowych, impregnatach i wielu innych. Obok namiotu, śpiwora lub karimaty, na których będziecie spać, z pewnością znajdzie się multum rzeczy, które okażą się niezbędne podczas wyprawy. Nasz sklep turystyczny posiada wszystko, czego potrzebuje każdy miłośnik outdoorowych wycieczek. 

Tylko u nas – szeroka gama produktów niezbędnych w każdej podróży. Znajdziesz u nas plecaki turystyczne, butle i kuchenki, impregnaty do obuwia, karimaty, materace, naczynia turystyczne, a nawet lodówki turystyczne. Wszystkie wymienione produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewni Wam trwałość i niezawodność w trakcie każdej wyprawy. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami sprzętu turystycznego, którym zaufały miliony użytkowników. Kategorię możecie potraktować jako niezbędnik turystyczny. Zachęcamy wszystkich podróżników do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty - zapewniamy, że posiadamy wszystko, czego potrzebujecie. W razie wątpliwości sugerujemy skorzystać z porad naszych ekspertów lub zapoznać się z opiniami Klientów. 

Najczęściej zadawane pytania: 

1. Czym różni się kompas od busoli? 

Kompas pokazuje wyłącznie kierunki świata, natomiast busola umożliwia określenie azymutów. 

2. Zależy mi na energooszczędności latarki, co polecacie? 

W takim przypadku sugerujemy zakup latarki wyposażonej w diodę LED w miejsce żarówki, ponieważ charakteryzuje się ona najmniejszym poborem prądu. 

3. Jak wybrać namiot

Kupując namiot, warto zwrócić uwagę na wytrzymałość i wodoszczelność materiałów. Uwaga: chodzi nam nie tylko o tropik namiotu, ale również o podłogę, a nawet stelaż namiotu. Model i wielkość namiotu powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nie bez znaczenia są także dodatkowe akcesoria do namiotu i system jego wentylacji.

pixelpixelpixelpixel