Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Opony do roweru

( ilość produktów: 243 )

Opony montowane w pierwszych rowerach, co może być nie lada zaskoczeniem, były wykonywane z... żelaza, i raczej nie gwarantowały wygody oraz komfortu podczas jazdy. Dopiero pod koniec 19 wieku, znana firma Dunlop wprowadziła do produkcji opony rowerowe pneumatyczne, które do dziś są używane w niezmiennej formie. Obecnie na rynku ilość dostępnych rodzajów opon rowerowych jest zbliżona do branży samochodowej, co niewątpliwie dowodzi ich znaczenia dla użytkowników rowerów. Opony rowerowe, przede wszystkim możemy podzielić ze względu na rozmiar, który musi być dopasowany do posiadanych obręczy oraz rodzaj bieżnika, którego grubość oraz gęstość zależy przeznaczenia naszego roweru.

Opony również można podzielić ze względu na rodzaj, gdzie wyróżniamy lżejsze opony zwijane, oraz o bardziej przystępnej cenie opony drutowane. Dobre opony to gwarancja bezpiecznej, komfortowej, szybkiej jazdy. Jeśli zgadzasz się z nami, to rozejrzyj się i wybierz te idealne dla siebie. Zamów i ciesz się z każdej przejażdżki rowerem. W naszym asortymencie znajdziesz opony rowerowe dostosowane do zróżnicowanych nawierzchni. Polecamy zarówno zimowe – odpowiednie do jazdy w ekstremalnych warunkach jak i te letnie, doskonałe na rozpalone słonecznym żarem drogi.

Tylko najlepsze części do rowerów

W sporti.pl znajdziecie niezliczoną ilość modeli opon rowerowych. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami tj. Schwalbe, Continental, Hutchinson oraz wielu innych. Nasza oferta to opony 28-calowe, które stosuje się zwykle w rowerach miejskich, trekkingowych oraz crossowych. Posiadamy także opony szosowe, opony terenowe o średnicy 26, 27,5 lub 29 cali. W bogatej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model – różne rozmiary, kolory. Niektóre egzemplarze posiadają wkładkę antyprzebiciową, co jest doskonałym rozwiązaniem na dalsze wyprawy.

pixelpixelpixelpixel