SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Baterie, akumulatory

( ilość produktów: 21 )

Przenośne odtwarzacze, piloty zdalnego sterowania, elektroniczne zabawki, bezprzewodowe klawiatury i myszy, latarki oraz wiele innych - te wszystkie urządzenia, by móc działać w pełni wymagają zasilania. W dobie elektronicznych technologii baterie i akumulatory są niezbędnym elementem tej gałęzi przemysłu.

Właściwy rozmiar baterii

Kupując baterie do używanych urządzeń elektrycznych, musicie zwrócić uwagę przede wszystkim na ich rozmiar. Stosowną informację o typie pasującego ogniwa znajdziecie na obudowie urządzenia oraz w instrukcji obsługi. Największą popularnością cieszą się baterie o rozmiarach AA, AAA, C i D.

Akumulatory i Ładowarki słoneczne

Akumulatory są podobne do baterii, lecz za pomocą specjalnej ładowarki można ich wielokrotnie użyć. Urządzenie doskonale sprawdza się w przypadku prąd żernego sprzętu elektronicznego, z którego korzystamy na co dzień. Warto pamiętać, że akumulatorów nie można używać w nieskończoność - ich żywotność określa się zwykle na mniej więcej 500 cykli ładowanie-rozładowanie. W naszej ofercie posiadamy także doskonałej jakości ładowarki słoneczne, które pozwalają oszczędzać energię, potrzebną urządzeniom przenośnym. Jeżeli szukacie wydajnej ładowarki słonecznej do telefonu lub laptopa to dobrze trafiliście, a nasi specjaliści chętnie pomogą Wam w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

pixelpixelpixelpixel