Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ogrzewacze

( ilość produktów: 8 )

Ogrzewacze do ciała, palców, stóp i dłoni to skuteczny sposób, by przetrwać mroźną zimę – nawet gdy jesteście typowym zmarzluchem. Ogrzewacze przydadzą się każdemu, kto pragnie cieszyć się urokami zimy, choć ciało źle znosi niskie temperatury. Produkty doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania sportów zimowych.

W zasięgu ręki

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom ogrzewacze można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie – bez najmniejszego problemu zmieszczą się w kieszeni. Ogrzewacze z oferty sporti.pl przydają się na nartach, łyżwach, snowboardzie, podczas wypadu w góry, a także na kuligu lub po prostu podczas zabawy na śniegu. Oferowane produkty są skuteczne nawet w przypadku bardzo niskich temperatur. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jak to działa?

Ogrzewacze jednorazowe dostępne w naszej ofercie działają na zasadzie kontaktu z powietrzem. Są one bezzapachowe, hypoalergiczne, nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. W zależności od rodzaju potrafią wydzielać ciepło do pięciu godzin. Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć saszetkę na działanie powietrza i w ciągu 2-3 minut saszetki zaczynają dawać przyjemne ciepło. Wkładki działają opierając się na reakcji chemicznej, tj. utleniania żelaza w tlenie z powietrza. W naszej ofercie znajdziecie ogrzewacze do dłoni, które są niezwykle lekkie i uniwersalne. Niewielkie wymiary pozwalają z łatwością umieścić ogrzewacz w rękawiczce, unikając krępowania ruchów. Posiadamy również ogrzewcze do palców, ogrzewcze do stóp, a nawet ogrzewacze do mięśni i stawów, które są nieco większe od pozostałych.

pixelpixelpixelpixel