SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pozostałe

( ilość produktów: 17 )

W kategorii Pozostałe, przygotowaliśmy dla Was akcesoria, które można wykorzystać w różnych sportach walki. Każdy, kto chce trenować sporty walki, powinien wyposażyć się m. in. w dobre ochraniacze, które będą zapobiegać kontuzjom. W sporti.pl posiadamy sprzęt najlepszej jakości, co potwierdzą opinie naszych Klientów. Użytkownik, który decyduje się podjąć tak trudnej dyscypliny jak sporty walki, powinien być świadomy, że narażony zostaje na liczne urazy podczas treningów, bądź samych walk, dlatego należy zadbać o odpowiednie wyposażenie, które zabezpieczy ciało przed nieprzewidzianymi kontuzjami.

Ochraniacze

Ochraniacze dostępne w naszej ofercie to doskonałe produkty, wykonane z bardzo twardej pianki. Modele są bardzo wygodne, stabilne i co najważniejsze nie przesuwają się na boki podczas treningu. Większość ochraniaczy jest obszyta skórą ekologiczną, zaopatrzona w szeroką gumę i polecana głównie trenującym sporty walki. Do największych zalet konstrukcyjnych naszych ochraniaczy można zaliczyć:

  • wykonane ręcznie ze skóry ekologicznej,

  • maksymalny komfort i ochrona,

  • elastyczna guma,

  • mocne tworzywo sztuczne.

Unikaj kontuzji

Podczas uprawiania sportów walki zawsze zakładaj ochraniacze. Odpowiednio dobrany ochraniacz uchroni organizm przed licznymi kontuzjami, typowymi dla tego typu aktywności fizycznej. Upewnij się, że masz na sobie ochraniacz dobrej jakości. W przeciwnym razie – podczas ewentualnego wypadku z pewnością dojdzie do kontuzji, która uniemożliwi Ci dalszy trening. W przypadku pytań sugerujemy skorzystać z pomocy naszych ekspertów, którzy doradzą w sprawie ochraniaczy i pomogą wybrać odpowiedni egzemplarz.

pixelpixelpixelpixel