Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czepki

( ilość produktów: 44 )

Czepki do pływania dostępne w ofercie w sporti.pl zostały wykonane z różnych materiałów wysokiej jakości tj. silikon, lateks, poliester i inne. Głównym zadaniem czepka jest ochrona włosów przed zamoczeniem, a także przed szkodliwym wpływem chlorowanej wody. Ponadto czepki są obecnie wymogiem wprowadzonym na niemal każdym krytym basenie.

Nie tylko dla dorosłych

W ofercie posiadamy duży wybór czepków dla dorosłych i młodzieży. Znajdziecie również egzemplarze dla waszych dzieci – kolorowe, z zabawnymi wzorami, które nie ciągną włosów i dobrze przylegają do głowy. Nasze czepki są bardzo wygodne i rozmiarem idealnie dopasowane do każdego użytkownika. Większość modeli wykonano z silikonu, który jest rozciągliwy i dobrze przylegający. Czepki z silikonu nie ciągną włosów podczas zakładania i ściągania, a jednocześnie doskonale chronią głowę przed ww. szkodliwym działaniem chlorowanej wody. Specjalnie z myślą o płci pięknej przygotowaliśmy także ofertę czepków na długie włosy. Takie czepki charakteryzują się specjalnym kształtem i dużą rozciągliwością, co znacznie ułatwi zakładanie. Ponadto tył takiego czepka został nieco wydłużony dzięki czemu zmieszczą się pod nim nawet spięte w kucyk włosy. Czepki mimo swojej dużej rozciągliwości są bardzo wytrzymałe i doskonale chronią włosy i skórę głowy.

Obowiązek pływaka

Osoby, które regularnie odwiedzają basen, powinny koniecznie zaopatrzyć się w czepek, który uchroni głowę przed chlorem. Najlepiej nada się do tego czepek silikonowy lub lateksowy. Ponadto należy pamiętać o regulaminie, który obowiązuje na większości basenów odnośnie posiadania czepka na głowie. Nasz sklep sportowy posiada szeroki wybór czepków na basen w różnych wzorach i kolorach. Osobom o wrażliwej skórze głowy możemy polecić czepki utrzymujące ciepło, które uchronią głowę przed nagłymi zmianami temperatury.

pixelpixelpixelpixel