Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ochraniacze na rolki dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Jazda na rolkach i wrotkach to popularna forma spędzania wolnego czasu wśród dzieci. Maluchy lubią popisywać się przed rówieśnikami nowymi figurami, ostrym hamowaniem czy przeplatanką tyłem, co niekiedy skutkuje bolesnymi upadkami i stłuczeniami. Jak uchronić je przed długotrwałą kontuzją? Mamy na to sposób! Oferujemy wysokiej jakości ochraniacze na nadgarstki, nakolanniki oraz nałokietniki. Cechuje je lekkość, wytrzymałość mechaniczna oraz nieprzeciętny komfort użytkowania. Łączą sztywność na froncie oraz miękkość wewnątrz. Idealnie nadają się także do jazdy na deskorolce oraz hulajnodze.

Ochraniacze na rolki dla dzieci w sklepie sporti.pl

Uprawianie sportów wrotkarskich wiąże się z wieloma próbami i upadkami, które mają na celu szlifowanie umiejętności i zdobywanie niezbędnego doświadczenia. Zwłaszcza na początkowym etapie nauki konieczne jest wyposażenie malucha w niezawodne ochraniacze. Tak się składa, że w naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości modele zabezpieczające nawet boczne krawędzie stawów. Zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym zakładaniu, stabilności oraz odporności na ścieranie i zarysowanie.

Ochraniacze do rolek dla dzieci posiadają zintegrowane, elastyczne paski utrzymujące je przy ciele już po założeniu. Zostały również wyposażone w gumowe, regulowane ściągacze zapinane na rzepy, umożliwiające optymalne dopasowanie rozmiaru. Wnętrze wyściełane jest cienką, gładką tkaniną. Na szczególną uwagę zasługuje także atrakcyjny design oraz szeroki wybór rozmiarów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

pixelpixelpixelpixel