SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Łańcuchy rowerowe

( ilość produktów: 30 )

Rodzaj łańcucha w rowerze zależy m.in. od ilości przełożeń. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć jednorzędowe modele, przeznaczone dla jednośladów bez przerzutek oraz wielorzędowe łańcuchy rowerowe. Ta część napędu ulega stopniowemu zużyciu, a po kilku tysiącach kilometrów zwykle wymaga wymiany. Wraz z czasem bowiem długość łańcucha rośnie, a to może niekorzystnie wpływać nie tylko na jakość jazdy, ale również na stan innych podzespołów rowerowych.

Łańcuchy rowerowe od znanych producentów

Jeśli Twój łańcuch wymaga wymiany, w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz nowy, odpowiedni dla Twojego roweru model. Każdy dostępny na Sporti.pl łańcuch rowerowy spełnia najwyższe standardy jakości i pochodzi od cenionego producenta, np. KMC, Shimano, WeThePeople, Lynx i Point. Wysoka jakość wykonania łańcucha przekłada się na jego wyjątkową trwałość, co jest niezwykle ważne. Łańcuch narażony jest bowiem na liczne przeciążenia w trakcie jazdy. Niezależnie od wybranego modelu, pamiętaj o regularnym czyszczeniu podzespołu. W ten sposób zapewnisz sobie jego długie i bezawaryjne użytkowanie.Jeśli nadszedł czas na wymianę tej części napędu, skorzystaj z wyjątkowej oferty Sporti.pl. Polecamy wytrzymałe i niezawodne łańcuchy. Cena poszczególnych modeli jest niezwykle atrakcyjna, biorąc pod uwagę jakość ich wykonania. Znajdź dostosowany do typu swojego roweru model, by cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.

Łańcuchy Shimano i nie tylko

Nasz sklep internetowy oferuje m.in. modele pochodzące od znanej na całym świecie marki Shimano. Ich zakup to gwarancja satysfakcji. W systemie nazewnictwa renomowanego producenta wykorzystywane są specjalne oznaczenia. Łańcuch na rower HG (HyperGlide) będzie kompatybilny z 9- oraz 10-rzędowymi kasetami. Używany jest także w niektórych kasetach 8-rzędowych. Modele z oznaczeniem IG (InterGlide) znakomicie sprawdzają się w rowerach szosowych i górskich starszego typu. Sporti.pl oferuje także łańcuchy Shimano UG, czyli UltraGlide.W naszym asortymencie dostępne są zróżnicowane pod względem budowy, liczby ogniw oraz wymiarów sworznia oraz rolki łańcuchy rowerowe, które gwarantują cichą i wydajną pracę. Dostępne w ofercie Sporti.pl modele są niezwykle solidne, a przy tym lekkie. Umożliwiają precyzyjną zmianę biegów podczas jazdy, a ich żywotność spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którzy wysoko cenią sobie komfort jazdy. Jeśli chcesz jeździć bezpiecznie i wygodnie, złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym już teraz!

pixelpixelpixelpixel