Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fajki

( ilość produktów: 15 )

Sklep internetowy sporti.pl posiada bogaty wybór sprzętu i akcesoriów do sportów wodnych. Oferowane produkty zostały starannie wyselekcjonowane, co pozwala zaoferować naszym Klientom wszystko, co najlepsze. Fajki do nurkowania nie są wyjątkiem. Sprawdźcie sami!

Odkryj podwodny świat

Od zawsze ciekawiło cię, co kryje się pod powierzchnią wody? Nic nie stoi teraz na przeszkodzie, by odkryć podwodny świat. W celu umożliwienia oddychania pod wodą stworzone zostały fajki do nurkowania, które składają się z długiej, sztywnej rurki, uchwytu na maskę oraz ustnika. Fajki zostały wykonane z nieprzepuszczającego wody materiału.

Innowacyjność pod wodą

Producenci fajek co roku zaskakują nowatorskimi rozwiązaniami. Do najnowszych rozwiązań należy fajka o zagiętym kształcie z zaworem ułatwiającym wydmuchiwanie wody. Ustniki w takich modelach zostały wykonane z niealergizującego materiału, co pozwala każdemu na wypróbowanie tego sprzętu. Innym, ciekawym rozwiązaniem są fajki z systemem sleek ultra dry, który zapewnia dostarczanie powietrza do ust nurka bez jednoczesnego nabierania wody. Fajka posiada specjalną komorę w górnej części, która zapobiega wlewaniu się wody do głównego otworu oddechowego. Ponadto na spodzie rurki znajduje się jeszcze zawór zabezpieczający, który odprowadzi wodę, która ewentualnie dostała się do rurki.

Dla każdego

Większość modeli fajek do nurkowania posiada karbowany, elastyczny, silikonowy łącznik oraz komfortowy i wygodny ustnik wykonany z najwyższej jakości niealergizujących materiałów. Fajki dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach. Każdy egzemplarz pochodzi od sprawdzonych i uznanych producentów – m. in. Aqua-lung, Speedo, Fashy, Spokey i wielu innych.

pixelpixelpixelpixel