Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rowery BMX dla dzieci i młodzieży

( ilość produktów: 9 )

Wykonywanie sztuczek na płaskiej powierzchni lub na usianej przeszkodami trasie jest dyscypliną uprawianą przez dorosłych i dzieci. Potrzeba tylko właściwego sprzętu, a tym jest oczywiście specjalny rower BMX. Taki jednoślad ma kilka charakterystycznych cech, które odróżniają go od "góralów" czy crossów. Typowa jest dla niego wysoko położona kierownica, stabilna rama z aluminium lub stali, a także szerokie koła o małej średnicy - zwykle jest to 20?. Taka konstrukcja zapewnia lepszą stabilność i ułatwia wykonywanie wielu efektownych sztuczek.

Znajdź model dla siebie

Sporti.pl znajdziesz jednoślad dla osób rozpoczynających swoją przygodę z trikami i akrobacjami, jak i dla pasjonatów o dużych umiejętnościach. Oferujemy sprzęt z najnowszych kolekcji takich marek, jak Dema, WeThePeople i FXC. Znajdziesz tu rowery BMX o świetnej zwrotności, niezbędnej do wykonania wielu akrobacji. Zapraszamy do poznania pełnej oferty - chętnie pomożemy w wyborze właściwego sprzętu.

Oferta BMX dla najmłodszych

Jak wspomniano wyżej, nic nie stoi na przeszkodzie, by trików uczyły się także dzieci. Dla najmłodszych pasjonatów trzeba jednak dobrać odpowiedni model. Rowery BMX dla dzieci mają jeszcze mniejsze koła niż jednoślady dla dorosłych. Mowa tu o średnicy wynoszącej 14" lub 16". Sprzęt dla najmłodszych wyposażony jest też w kółka pomocnicze, które bez problemu można odkręcić. Rowerki BMX dla dzieci świetnie nadają się do nauki jazdy wyczynowej, ale można się na nich wybrać również na spokojną przejażdżkę po podwórku lub parkowych ścieżkach.

pixelpixelpixelpixel