Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Zimą znacznie więcej czasu spędzamy w swoich domach, lecz to nie znaczy, że musimy zrezygnować z aktywnych form spędzania czasu. Z pomocą przychodzą nam sporty towarzyskie, które nie tylko zapewniają sporą dawkę ruchu, ale też dostarczają rozrywki. Poniżej znajdziesz nasze propozycje na długie, zimowe wieczory.
Czytaj więcej
Zimowy pobyt w górach bez odpowiedniego przygotowania może okazać się katastrofą. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo na górskich szlakach oraz stokach, nie można zapomnieć o bieliźnie termoaktywnej, która nie tylko izoluje zimno, ale wspiera również mechanizmy termoregulacyjne organizmu, zapewniając Ci komfort cieplny. Jaką wybrać? Skorzystaj z naszych podpowiedzi.
Czytaj więcej
Nadejście chłodnych dni nie oznacza, że musisz zrezygnować z treningów biegowych. Wystarczy, że zadbasz o odpowiedni strój. Jak ochronić się przed zimnem, a jednocześnie uniknąć przegrzania? Jaka odzież do biegania zimą będzie najlepsza? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść praktycznych porad. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy w uzyskaniu komfortu podczas zimowych biegów.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel