Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie. Jak jednak planować regularne treningi w wypełnionym zadaniami dniu? A może do aktywności zniechęca Cię niesprzyjająca pogoda za oknem? Zamiast rezygnować z dbania o formę, ćwicz w domu. W ten sposób oszczędzisz czas, a deszcz lub niska temperatura na zewnątrz przestaną mieć dla Ciebie znaczenie. Zanim jednak zaczniesz, wyposaż się w odpowiedni sprzęt. Jaki? Spieszymy ze wskazówkami.
Czytaj więcej
Jaka bieżnia do domu będzie najlepsza? Sprawdź, czym kierować się przy zakupie
Jeśli nie chcesz, by kiepska pogoda pokrzyżowała Ci treningowe plany, ćwicz w domu. To dobre rozwiązanie także dla tych, którzy mają problem ze znalezieniem czasu na regularną aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Jeśli lubisz biegać, wyposaż się w bieżnię. Jak jednak wybrać najlepszą spośród licznych, dostępnych na rynku modeli? Skorzystaj z naszych podpowiedzi.
Czytaj więcej
W czym biegać jesienią? Wskazówki nie tylko dla początkujących
Wraz z nadejściem jesieni dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Jeśli jednak bieganie stało się Twoją pasją, kiepska pogoda z pewnością nie zatrzyma Cię w domu. Wystarczy, że zadbasz o odpowiedni strój sportowy. W czym biegać jesienią? Sprawdź, jak przygotować się na zmienną i kapryśną, jesienną aurę i zapewnić sobie komfort podczas treningu na świeżym powietrzu.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel