SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Turystyczne kuchenki gazowe, survivalowe, na paliwo stałe

( ilość produktów: 54 )

Z chęcią wybierasz się na kempingi, biwaki i kilkudniowe wyprawy na łono natury? W naszym asortymencie znajdują się survivalowe i turystyczne kuchenki gazowe oraz na paliwo stałe. Wszystkie oferowane wyroby cechują się kompaktowym rozmiarem, dzięki któremu ich transportowanie nie sprawia żadnego problemu. Modele mini można zabrać ze sobą na przykład na jednodniowy wypad za miasto. Te nieco większe sprawdzą się z kolei podczas dłuższych wypraw survivalowych - samotnych lub w większym gronie. Oferujemy turystyczne kuchenki gazowe i na paliwo stałe, które umożliwiają przygotowanie potraw, kawy lub herbaty nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Komplety akcesoriów

Gazowa kuchenka survivalowa jest produktem, który można zakupić oddzielnie lub w zestawie z czajnikiem, stalowym paleniskiem i workiem transportowym, chroniącym akcesoria turystyczne podczas ich przenoszenia. Gotowy komplet z pewnością przyda Ci się, jeśli na biwaki i wycieczki wybierasz się zawsze, kiedy nadarzy się do tego okazja. Czajniki i paleniska możesz też zakupić oddzielnie.

Wariant na gaz czy na specjalne wkłady?

Kuchenki survivalowe na paliwo stałe są zwykle najbardziej uniwersalne. Doskonale sprawdzają się podczas wypraw trekkingowych. Różne rodzaje paliwa stałego można zakupić w osobnej kategorii naszego sklepu, ale w tej roli wykorzystuje się także gałązki, szyszki bądź suchą trawę. Na kempingu turystycznym dobrze sprawdzi się zaś na przykład stacjonarny model gazowy, na przykład na kartusze. Pozwala on na spore zaoszczędzenie czasu. Nie wymaga bowiem wcześniejszego rozpalania ogniska.

pixelpixelpixelpixel