Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klocki do hamulców tarczowych

( ilość produktów: 56 )

Aby mieć pewność, że siła hamowania w Twoim rowerze Cię nie rozczaruje, regularnie wymieniaj klocki hamulcowe rowerowe, które ulegają zużyciu wraz z czasem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz modele dedykowane dostępnym na rynku typom hamulców, dostępne w atrakcyjnych cenach. Są to produkty znanych z wysokiej jakości marek, takich jak EBC Brakes. Tym, co je wyróżnia jest długa żywotność i znakomita siła hamowania.

Klocki hamulcowe do roweru każdego typu

To od sprawności układu hamulcowego roweru zależy Twoje bezpieczeństwo na drodze oraz komfort jazdy. Zanim wyruszysz na przejażdżkę, sprawdź efektywność działania hamulców, w tym także stopień zużycia klocków hamulcowych. W trakcie hamowania dochodzi do ich zaciskania się. Tarcie powoduje nie tylko wytracanie prędkości, ale też ścieranie powierzchni klocków. Aby układ hamowania działał niezawodnie, klocki do roweru powinny być w dobrej kondycji. Jeśli uległy zniszczeniu, czas na ich wymianę.Sporti.pl oferuje odpowiednie do każdego typu roweru modele, które pozwolą Ci dostosować prędkość jazdy do warunków, panujących na trasie. Dobierz ich rodzaj do układu hamowania w Twoim jednośladzie, swoich potrzeb oraz do stylu jazdy. W naszym asortymencie znajdziesz klocki hamulcowe rowerowe, które znakomicie sprawdzą się w terenie, w mieście oraz na szosie. Polecamy organiczne modele, wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. To gwarancja długiej eksploatacji, przy zachowaniu doskonałej siły hamowania. Pamiętaj, że od stanu i jakości klocków zależy Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Rowerowe klocki hamulcowe - łatwy montaż i długie użytkowanie

Aby wymienić klocki nie potrzeba korzystać z pomocy serwisu. Ich montaż jest niezwykle prosty i z pewnością nie sprawi Ci problemu. Wcześniej jednak wybierz model, który będzie kompatybilny z układem hamulcowym Twojego roweru. Nie bez znaczenia jest także styl jazdy. Jeśli jest dynamiczny i agresywny, wybierz klocki rowerowe o zwiększonej trwałości. Dostępne w naszym sklepie modele spełnią Twoje oczekiwania, zapewniając nie tylko wytrzymałość, ale też cichą pracę.Sporti.pl posiada w swoim asortymencie klocki do hamulców tarczowych oraz szczękowych. Możesz mieć pewność, że nie zawiodą Cię przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, np. na mokrej lub błotnistej nawierzchni. Wymieniaj klocki w swoim rowerze systematycznie, by jeździć wygodnie i bezpiecznie. Nie wahaj się i już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie. Wybierz model klocków dla siebie już teraz!

pixelpixelpixelpixel