SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Squash

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii można znaleźć sprzęt niezbędny do uprawiania dość wyczerpującego sportu, określanego mianem squash. W sklepie internetowym sporti.pl znaleźć można przede wszystkim piłki do squasha oraz okulary ochronne, które zapewnią bezpieczeństwo w trakcie gry. Pamiętajcie, że nasza oferta jest stale poszerzana, dlatego bądźcie na bieżąco z naszymi nowościami. W razie ewentualnych pytań służymy pomocą.

Tenis stał się monotonny? Squash pod wieloma względami przypomina grę w tenisa. Piłka, rakieta i spora dawka ruchu. Gdzie szukać różnicy? W squashu nie będzie Wam potrzebna siatka, a piłka odbijana jest od ściany w taki sposób, by przeciwnik miał problem z jej ponownym odbiciem. Grę utrudnia stosunkowo niewielki kort, który ogranicza pole manewru. Ponadto piłka powinna trafić w odpowiednie pole, zaznaczone na ścianie grubymi liniami. Wielu użytkowników twierdzi, że gra w squasha wymaga jeszcze większego skupienia i zaangażowania niż tenis.

Podstawowy sprzęt, który powinny posiadać osoby, chcące rozpocząć przygodę ze squashem, stanowi odpowiednio dobrana rakieta, stosowna piłka i najbardziej istotne – obuwie. Buty do squasha powinny być wygodne i skutecznie stabilizować stopę, która podczas gry jest narażona na wiele kontuzji. Bardzo istotny okazuje się także kolor podeszwy - powinien być jasny, by nie pozostawiać śladów na podłożu. Stosowną informację z pewnością znajdziecie w regulaminie większości klubów do gry squasha.

pixelpixelpixelpixel