Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Aby komfortowo i bezpiecznie przemierzać górskie szlaki, wyposaż się w odpowiednie obuwie. Jakie buty trekkingowe będą najlepsze na wypad w góry? Wiele zależy od częstotliwości ich użytkowania, Twojego stopnia zaawansowania, charakteru terenu, a także warunków pogodowych. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy zakupie butów dla siebie.
Czytaj więcej
Zastanawiasz się nad zakupem piłki do gry w siatkówkę? Spróbujemy ci pomóc w odpowiednim wyborze i bazując na opiniach specjalistów oraz klientów pokazać najlepsze modele oraz po krótce opisać, jak powinna wyglądać solidna piłka.
Czytaj więcej
Jazda na rowerze od dłuższego czasu stała się bardzo modnym sportem w naszym kraju. Na rynek wkraczają coraz to nowsze pojazdy, a my dzisiaj chcielibyśmy poruszyć kwestię BMX. Dlaczego jest to ciekawy rower i przede wszystkim uzależniająca zabawka? O tym przeczytacie poniżej.
Czytaj więcej

Ruch to podstawa dla wszystkich dzieci, dlatego warto nasze pociechy oderwać od komputera i zabrać na przykład na przejażdżkę rowerem. Jaki sprzęt wybrać dla tych najmniejszych, żeby czerpali z niego jak najwięcej radości i przede wszystkim, żeby był bezpieczny? Spróbujemy wam w tym pomóc!

Czytaj więcej
Kluby fitness zamknięte, więc trzeba pomyśleć o założeniu własnej siłowni, gdzie zbudujemy formę na lato. Obecnie znajdujemy się w takiej a nie innej sytuacji, a dbanie o własne zdrowie w tych czasach to podstawa. Jak odpowiednio zaaranżować swoją piwnicę i zrobić w niej prawdziwą „kuźnię”? Śpieszymy z pomocą!
Czytaj więcej

Wielu pewnie zastanawia się nad sensem kupowania skarpet narciarskich, skoro można założyć po prostu zwykłe. Nie wszyscy jednak wiedzą, że źle dobrane skarpety, będą nam mogły zaszkodzić i z pewnością nasza stopa nie będzie z nimi współpracowała. Dlatego, tak ważne jest, aby wybrać dobry model, który będzie dla nas wygodny i nie będzie obcierał stopy.

Czytaj więcej
Narciarstwo jest sportem wyjątkowo popularnym. Na stoku dostrzec można zarówno dzieci, osoby w wieku średnim, jak i tych, którzy już od dawna są na emeryturze. Jazda na nartach dostarcza nie tylko ogromnej przyjemności, ale również korzystnie wpływa na zdrowie. Podczas kolejnych zjazdów uaktywniane zostają wszystkie mięśnie w naszym ciele, spalamy kalorie, a pojemność naszych płuc się poprawia. Aby jednak móc udać się na stok, trzeba odpowiednio się wyposażyć.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel