Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Tenis stołowy to popularna dyscyplina, szczególnie wśród uczniów, ale nie tylko. Kluczowym elementem tej dyscypliny sportu jest rakietka. Jej dobór to bardzo ważna kwestia, a trzeba pamiętać, że wybór rakietek tenisowych na rynku jest spory. Różnica w cenie nie jest duża, więc warto wybrać odpowiedni sprzęt.
Czytaj więcej
Zima coraz bliżej a to bez wątpienia bardzo wymagająca pora roku. Mróz, śnieg, wiatr – wszystko to sprawia, że - wychodząc na świeże powietrze - musimy pamiętać o odpowiedniej odzieży. Nie inaczej jest w przypadku osób, które są aktywne fizycznie. W ich przypadku odzież ma jeszcze większe znaczenie. Musi bowiem zagwarantować komfort termiczny, a jednocześnie nie może krępować ruchów.
Czytaj więcej
Pływanie to jedna z najczęściej wybieranych aktywności sportowych ze względu na przystępność i możliwość doskonalenia swojej sylwetki, oraz spalania kalorii w bardzo efektywny i co najważniejsze przyjemny sposób. Podczas pływania pracuje około 40 mięśni, a pół godziny intensywnego pływania ma na nasze ciało i kondycję podobny wpływ co przejechanie na rowerze dystansu 10 kilometrów z prędkością 20km/h!
Czytaj więcej
Wybór i kupno nowych rolek wiąże się często z wieloma dylematami oraz wielogodzinnym studiowaniem ofert sklepów specjalizujących się w sprzedaży sprzętu sportowego. Wszystko jest zależne od naszych preferencji, stylu jazdy oraz zasobności portfela.
Czytaj więcej

Pogoda za oknem sprzyja korzystaniu z dobrodziejstw roweru. Ponadto ludzie coraz chętniej jeżdżą rowerami. Dla jednych jest to forma dojazdu do pracy i zaoszczędzenia pieniędzy, czasu oraz nerwów traconych w ulicznych korkach. Z kolei dla innych to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Aby w pełni czuć się bezpiecznym podczas jazdy, należy wyposażyć rower w dobrej jakości rowerowe akcesoria. Na jakich akcesoriach do roweru nie warto oszczędzać? 

Czytaj więcej
Majówka to jeden z najbardziej lubianych okresów w ciągu całego roku kalendarzowego. Niemal każdy planuje urlop, aby zrobić sobie długi weekend, w czasie którego będzie można odpowiednio odpocząć od pracy czy szkoły i rewelacyjnie zrelaksować się. Z reguły warunki pogodowe wypada uznać już za bardzo dobre i dlatego wielu decyduje się na aktywny czas wolny. Nie masz jeszcze pomysłu, co robić w czasie tegorocznej majówki? Mamy dla Was kilka propozycji.
Czytaj więcej
Wielkanoc coraz bliżej. Zdecydowanie, są to święta magiczne. W tym okresie bez problemu można spotkać się z rodziną oraz naładować akumulatory przed powrotem do pracy czy szkoły. Coraz więcej naszych rodaków chce jednak połączyć odpoczynek z odpowiednią aktywnością fizyczną, aby przez te kilka dni nie stracić szczupłej sylwetki z powodu pysznych - ale często kalorycznych - potraw wielkanocnych. Jesteś jedną z takich osób? Mamy dla Ciebie kilka propozycji, jak spędzić ten czas nie zapominając o sporcie.
Czytaj więcej
Ostatnio w naszym kraju bardzo modny stał się zdrowy styl życia. Obejmuje on też aktywność fizyczną, która może być realizowana na różne sposoby. Dzięki wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń człowiek dba nie tylko o swoje mięśnie, ale także o optymalną ilość tkanki tłuszczowej i generalnie o swoje zdrowie. W związku z tym coraz więcej osób zapisuje się na siłownię. Warto jednak wiedzieć, że tak naprawdę wszystkie najważniejsze ćwiczenia można wykonywać w zaciszu własnego domu.
Czytaj więcej
Drabinki gimnastyczne Benchk to sprzęt niezwykle uniwersalny. Pozwala usprawnić prawidłową postawę ciała, dzięki walorom korekcyjnym, a także doskonale wzmocnić mięśnie i zahartować organizm. Drabinka pozwala ponadto na zrobienie rozgrzewki a także wielu rozmaitych ćwiczeń. Drabinki gimnastyczne to produkt dobry nie tylko dla dorosłych. Warto wykorzystać fakt, że dzieci też bardzo lubią tego rodzaju aktywność.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel